Do Znojma přijedou po třech letech extraligoví soupeři!

Aktuální zprávy
ČT 25. 4. 2013
<em>Znojmo</em> - Znojemští hokejisté se v rámci letní přípravy střetnou s šesti kvalitními soupeři. Na jih Moravy zavítají dva extraligové a dva prvoligové týmy z České republiky a slovenská Skalice. Nebude chybět ani vzájemný zápas se Slavií v Praze. První utkání je na programu již na konci července, kdy přijede Mladá Boleslav, účastník baráže o extraligu.

Oproti loňským sezónám se Orli sice nezúčastní Regionálního poháru, avšak čekají je kvalitnější soupeři. Z těch extraligových to budou České Budějovice, Kladno a Slavie. Do Znojma přijede také účastník slovenské nejvyšší hokejové soutěže HK 36 Skalica, která letos vypadala ve čtvrtfinále play-off.

Chybět nebude ani tradiční derby s jihlavskou Duklou. A po třech letech se znojemští hokejisté střetnou také s Mladou Boleslaví, jenž letos až do posledního kola bojovala o extraligu.

Pouze zápasy se Slavií a Českými Budějovicemi se odehrají jednokolově. Všechny ostatní duely budou k vidění ve Znojmě i na hřištích soupeřů.

Domácí zápasy by měly začínat v 18:00 hodin. Může však ještě dojít ke změnám, o kterých bychom vás včas informovali. Časy venkovních duelů jsou nadále v jednání.

» Rozpis přípravných zápasů na sezónu 2013/2014

NEWSLETTER