Permanentní vstupenky na sezónu 2024/25 jdou do prodeje

Fanclub
ST 12. 6. 2024
Prodej permanentních vstupenek na sezónu 2024/25 startuje na internetu i v kancelářích klubu. Ceny sezónních karet začínají na 1500 Kč a jejich majitelé se opět mohou těšit na řadu výhod.

Věrní držitelé permanentek se mohou těšit na bonusy u partnerů klubu i losování o hodnotné ceny. Držitelé loňských karet o svá místa nepřijdou, ta jsou jim rezervována do 31. července 2024! Poté budou nevyužité rezervace uvolněny do dalšího prodeje.

Bonusy pro majitele permanentní karty

• sleva 10 % na zboží v prodejně BAUER *
  • sleva 10 % na zboží ve Fanshopu Orli Znojmo *

* Registraci ke slevě na nákup obou značek prosíme provádět předložením platné permanentky pouze v obchodě BAUER (u vchodu na zimní stadion). Registrace o přestávkách během utkání mohou být z kapacitních důvodů odmítnuty.

Ze všech držitelů permanentních vstupenek budou navíc 15. září 2024 vylosováni výherci následujících cen:

• 2x podepsaný dres na sezónu 2024/25
  • 1x auto na víkend od Autodružstva Znojmo
  • 1x auto na víkend od PE Motors Znojmo
  • 10x poukaz na 10 tokenů do Merlin's Kinderwelt (od našeho partnera FAMILY CITY)
  • 10x vstupenka do muzea Terra Technica (od našeho partnera FAMILY CITY)
  • 2x triko KAPPA s logem Orli Znojmo
  • 1x fanšála s logem Orli Znojmo
  • 1x čtyřchodové večerní menu pro dva v hotelu SAVANNAH
  • 3x 1+1 vstup na vybraný domácí zápas do VIP zóny
  • 5x permanentka zdarma (bude zpětně proplacena)

Ceny permanentních vstupenek pro 2. hokejovou ligu 2024/2025

Sektor Cena
Sezení A – horní 2000 Kč
Sezení A – dolní 1900 Kč
Sezení B 1900 Kč
Sezení G1, G2 1800 Kč
Sezení C, D, E, F 1700 Kč
Stání bez místenky 1500 Kč

Permanentní vstupenky platí na základní část a všechny přípravné zápasy. Prodej na případné zápasy play-off bude upřesněn později.

Způsoby prodeje

1) Osobní nákup

Permanentky je možné zakoupit v kanceláři klubu na adrese Dvořákova 21 u paní Krnáčové v uvedené dny a časy:

úterý 9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00
středa 9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00
čtvrtek 9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00

Pozor, platba v kanceláři je možná pouze v hotovosti. Dotazy k osobnímu prodeji permanentek můžete směřovat na e-mail info@hcorli.cz.

2) Online přes internet

Permanentní karty je možné zakoupit i prodloužit přes internet na portálu Enigoo.

Koupit permanentku online

Jak to funguje?

• krok 1) Vyberete si místo.
  • krok 2) Zaplatíte online.
  • krok 3) Voucher na permanentku přijde na váš e-mail.
  • krok 4) Svoji permanentku včetně bonusů si vyzvednete v kanceláři klubu na Dvořákově 21.

Vstupenky na ligové a přípravné zápasy

K dispozici jsou vstupenky v online prodeji i na pokladnách zimního stadionu před zápasem. Vstup zdarma mají děti do 10 let bez nároku na místo a držitelé průkazu ZTP+P s doprovodem.

Zápasy 2. ligy 2024/25 Cena
Základní 100 Kč
Studenti, ZTP
Senioři *
Děti do 10 let
ZTP+P
zdarma

Platí do všech sektorů kromě míst obsazených permanentní vstupenkou. Návštěvník s jednorázovou vstupenkou je povinen toto místo majiteli platné permanentky kdykoliv uvolnit.

Studenti a senioři mohou po předložení ISIC karty nebo jiného studijního dokladu opatřeného fotografií a datem platnosti, respektive občanského průkazu nebo karty seniora, využít slevu. Slevu je možné uplatnit pouze v den zápasu na pokladně.

Přípravné zápasy Cena
Základní 60 Kč
Děti do 10 let
ZTP+P
zdarma

* Senioři jsou podle definice Světové zdravotnické organizace ti občané, kteří dovršili věku 65 let.