Nové logo, nový název!

Aktuální zprávy
PÁ 19. 5. 2023
Orli vstupují do nadcházející prvoligové sezóny jako HC LERAM Orli Znojmo. Klub se v sezóně 2023/24 bude prezentovat také speciálním logem u příležitosti 90. výročí založení.

VÝROČNÍ LOGO

Nové výroční logo odkazující k 90 letům ledního hokeje ve Znojmě (původní klub byl založen v roce 1933) se postupně objeví na všech komunikačních kanálech klubu i na dresech A-týmu.

LogoLogo

O společnosti LERAM

Nový titulární partner klubu, společnost LERAM s.r.o., patří mezi věrné podporovatele znojemského hokeje a nyní na svou spolupráci dále navazuje.

Společnost byla založena v roce 2002 a od počátku se zabývá poskytováním lékárenských služeb a distribucí léčiv. Tyto činnosti byly v roce 2014 doplněny o skladování léčivých přípravků a zdravotnických prostředků.

Personál našich lékáren, distribučních míst a skladu je profesionálně školen a certifikován pro tuto činnost a v tomto oboru má mnohaletou praxi. Zakládáme si na kombinaci vysoce kvalitních služeb s individuálním přístupem.

Obor naší činnosti je přísně regulován a kontrolován příslušnými státními orgány. Každé naše provozní zařízení má k dispozici špičkové technologické vybavení, jehož provoz a údržba je pravidelně hlídána a kontrolována.

První podoba kádru

Těšit se v příštím týdnu můžete i na odtajnění prvních jmen kádru mužstva, který se coby nováček chystá na soupeře v CHANCE lize.

NEWSLETTER