Chlubna odchází do Slovanu Bratislava, na měsíční zkoušku přichází Petrakov

Aktuální zprávy
PO 31. 10. 2005
Z n o j m o - Ze znojemského klubu odchází útočník <b>Tomáš Chlubna</b> do slovenské nejvyšší soutěže, kde bude oblékat dres Slovanu Bratislava. Chlubna sám projevil zájem o výměnu a do konce sezóny by měl zůstat ve slovenskému klubu. Na měsíční zkoušku přichází ruský střední útočník <b>Andrej Petrakov</b>, kterého letos angažoval do svých služeb Třinec. V posledních dnech ale dalo vedení třineckého hokeje na vědomí, že má zájem o uvolnění ruského hráče do jiného týmu.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Poslední čtyři sezóny hrál devětadvacetiletý rodák z Jekatěrinburgu Andrej Petrakov druhou nejvyšší ruskou soutěž. Velké zkušenosti má i z ruské superligy, kde působil v mužstvech Jekatěrinburgu a Magnitogorsku. V roce 1996 byl draftován St. Louis Blues a v sezóně 1998-99 vyrazil zkusit štěstí za oceán, kde ale neuspěl a vrátil se zpět do Magnitogorsku.

Třinecký tým s Petrakovem uzavřel na letošní sezónu roční smlouvu, když mu nevyšel příchod Štrby. Vedení Třince sázelo především na Petrakovovy zkušenosti, ale ten jejich očekávání nesplnil. Nyní se mu nabízí šance ukázat svůj um ve Znojmě, které si jej vzalo na měsíční zkoušku.

NEWSLETTER