FOTO: Orli spolu s fanoušky přivítali novou sezónu na Freeportu

Fotoreportáž
SO 3. 9. 2022
Znojemští hokejisté spolu se svými příznivci přivítali ve Freeport Fashion Outletu na Hatích nadcházející hokejovou sezónu. Představen byl kompletní A-tým Orlů, kapitán a jeho asistenti i dres pro nový ročník. Fanoušci si mohli se svými oblíbenci popovídat a získat jejich podpis.

Akce, kterou společně uspořádali Orli Znojmo a Freeport Fashion Outlet, přilákala za slunečného odpoledne na Hatě množství fanoušků. Ti nejprve sledovali představení hráčů A-mužstva. V čele stolu zasedl nový kapitán týmu Tomáš Svoboda s asistenty Janem Hruškou a Dominikem Tejnorem.

Kompletní tým se následně podepisoval příznivcům, kteří mohli získat podpis, společnou fotografii nebo si s borci, kteří budou v nadcházející druholigové sezóně hájit znojemské barvy, popovídat.

Atmosféru celé akce můžete nasát díky fotografiím Tomáše Žáka v přiložené galerii.