bet-at-home novým hlavním sponzorem ligy

Aktuální zprávy
ÚT 21. 4. 2020
Nejméně na následující tři roky se novým hlavním sponzorem ligy stává společnost bet-at-home, která působí v oblasti online hazardních her a sázek. Liga se dočká nového jména, loga i vzhledu. Vše bude představeno v červnu letošního roku.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Od sezóny 2020/21 bude novým hlavním sponzorem ligy bet-at-home. Společnost působící v oblasti online hazardních her a online sportovních sázek se s ligou dohodla na sponzorství v délce tří let s opcí na následující dvě sezóny.

„Lední hokej je jedním z nejoblíbenějších sportů našich zákazníků. I bet-at-home je po mnoho let příznivcem hokeje. Jsme proto velmi rádi, že ho jako sponzor podpoříme na národní i mezinárodní úrovni. Těším se na partnerství s mezinárodní hokejovou ligou a jsem přesvědčen, že se týmy v příští sezóně opět postarají o hokejové nadšení,“ dodal k partnerství Mag. Alexander Aigner, vedoucí marketingu a vztahů se zákazníky v bet-at-home.

Prezident hokejové ligy Dr. Karl Safron o spolupráci s novým partnerem: „Těší nás, že jsme za sponzora získali mezinárodního poskytovatele sázek s vynikající pověstí bet-at-home. Nyní vstupujeme do nové éry a budeme společně procházet úspěšnou cestu. “

"Stojíme před sezónou, která bude velkou výzvou. Společně s naším novým sponzorem bet-at-home čelíme této obtížné situaci a jsme přesvědčeni, že i přes dopady pandemie koronaviru můžeme nadále zvyšovat úroveň ligy. Definované období nejméně tří sezón spolupráce nám umožňuje co nejlépe realizovat střednědobé a dlouhodobé cíle ligy. Navíc s bet-at-home jako partnerem máme příležitost dále rozšířit naši digitální angažovanost,“ dodal Christian Feichtinger, generální ředitel ligy.

V červnu 2020 čekají ligu designové a firemní změny
Za více než měsíc se liga dočká změny jména i loga. Společně se salzburskou agenturou Creative Tactics se navíc připravuje nová přepracovaná digitální prezentace ligy. Bližší informace stejně jako časový plán odhalení nového vzhledu ligy budou představeny v samostatné tiskové zprávě.

Přípravy na sezónu 2020/21 v plném proudu
Liga společně se všemi jedenácti týmy spolupracuje na možných scénářích začátku sezóny. „Momentálně pracujeme na plánu A, podle kterého by mělo být možné odehrát první zápasy v září. I my jsme ale, stejně jako všechny ostatní mezinárodní ligy, závislí na tom, jak se bude vyvíjet situace v Evropě. K okolnostem přistupujeme svědomitě a snažíme se najít co nejlepší rozhodnutí v zájmu všech tak, abychom mohli zahájit nadcházející sezónu bez a nebo s co nejmenším počtem omezení, “ dodal Christian Feichtinger první informace k plánování nadcházející sezóny.

bet-at-home
Společnost bet-at-home.com, která byla založena v roce 1999, působí v oblasti online sportovních sázek a online hazardních her. S více jak 5,2 miliony registrovaných zákazníků se akciová společnost bet-at-home spolu se svými dceřinými společnostmi řadí k evropsky nejúspěšnějším hráčům na trhu hazardních her. Nabídka na www.bet-at-home.com zahrnuje sportovní a esport sázky, poker, kasino a další hry. bet-at-home má kanceláře v Německu, Rakousku, na Maltě a Gibraltaru. K 31. prosinci 2019 měla společnost 288 zaměstnanců.

NEWSLETTER