Přijď si pro podpis! Autogramiáda a představení týmu 3. září na Freeportu

Fanclub
NE 28. 8. 2022
Znojemští hokejisté se představí v sobotu 3. září od 14 hodin na speciální předsezónní akci ve Freeport Fashion Outletu na Hatích. Těšit se můžete na autogramiádu, kompletní představení mužstva Orlů a další akce. Vstup je zdarma. Nenechte si ujít společné setkání s týmem na prahu nové sezóny!

V rámci speciální akce v prostorách Freeport Fashion Outletu proběhne představení kompletního A-týmu Orlů pro novou sezónu. Každý hráč bude prezentován formou krátkého medailonku. Součástí bude i odhalení kapitána a jeho asistentů a především oficiální představení nových dresů pro sezónu 2022/23.

Fanoušci se do průběhu akce budou moci aktivně zapojit. Ať už sběrem podpisů svých oblíbenců na plánované autogramiádě nebo možností položit vybraným hráčům dotaz. Celým odpolednem se budou prolínat hry o ceny s logem klubu. Chybět nebudou ani maskoti Orlík a Znojmík.

Předsezónní představení Orlů Znojmo, 3. 9. 2022 od 14:00

• oficiální představení týmu
  • představení kapitána a jeho asistentů
  • oficiální představení dresu na sezónu 2022/23
  • autogramiáda týmu
  • možnost otázek na hráče
  • hry o ceny s logem Orlů
  • maskoti Orlík a Znojmík
  • představení partnerů a sponzorů

Proto neváhejte a první zářijovou sobotu přijďte strávit společně s Orly na Freeport!