FOTO: Orli na Nevoga family day

ÚT 31. 5. 2022
Firma Nevoga, jeden z nejvýznamnějších partnerů klubu, uspořádala předposlední květnovou sobotu ve svém novém areálu akci s názvem Nevoga family day.

Tato událost přilákala okolo 7000 návštěvníků. Pro všechny přítomné byl připraven bohatý program. Kromě hlavních lákadel, kterými byly koncerty Michala Davida, Evy Burešové a dalších, ale také velice žádané vyhlídkové lety vrtulníkem, si i tým HC Orli Znojmo připravil několik akcí.

Největší úspěch slavila autogramiáda hráčů, a to útočníků Tomáše Svobody, Roberta Havláta, Marka Špačka s Jakubem Köverem a obránců Lukáše Zukala s Dominikem Tejnorem. Oblíbené bylo setkání s maskotem Orlíkem. Mnoho dětí se zúčastnilo tradiční střelby na branku, kde mohli zažít pocit štěstí ze vstřeleného gólu. Není vyloučené, že některé z nich by mohly v budoucnu posílit náš hokejový tým. Posledním lákadlem pro benjamínky byla jízda na šlapacích autíčkách, která jsou tradičně součástí přestávkového programu na domácích zápasech našeho týmu.

Na atmosféru celého dne a program Orlů se můžete podívat níže ve fotogalerii.