Orlí web převlékl kabát!

Aktuální zprávy
ÚT 29. 1. 2019
Oficiální stránky Orlů dostávají před koncem základní části novou podobu! Klub ve spolupráci se společností eSports.cz připravil kompletní redesign, který ocení zejména uživatelé mobilních zařízení.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku

Přístupy z mobilních telefonů a tabletů v roce 2018 tvořily 49 % všech přístupů na web hcorli.cz. Tito uživatelé nyní kompletní obsah získají výrazně komfortněji, k navigaci jim poslouží známé hamburgerové menu. Řada stránek navíc na mobilu obsahuje i sekundární menu (v pravém horním rohu), například na kartě zápasu zde naleznete zápasové statistiky. Další novinky na stránkách zahrnují:

Oficiální internetové stránky znojemského hokeje hcorli.cz mají v rodině webů společnosti eSports.cz, s.r.o. speciální místo. Právě Orli v roce 2001 jako vůbec první klub v Česku získali web od této firmy. Ta se od té doby stala jedničkou na pozici sportovních webů v Česku a v současné době provozuje desítky oficiálních stránek sportovních klubů nejrůznějších úrovní.

Připomínky

I když jsme přípravě nových stránek věnovali velkou péči, mohli jsme v košaté struktuře něco přehlédnout. Vaše postřehy, stížnosti ale i pochvaly uvítáme v Otázkách na redakci i na emailové adrese hcorli@gmail.com.

Okénko do historie

Vzpomínáte, jak naše stránky vypadaly dříve? Připomeňte si je s námi.

2001

2004

2007

2013

NEWSLETTER