Orli Znojmo Orli Znojmo

Ptejte se - Redakce webu

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

prosím nevyplňovat
miloslav konečný (milda48.zn@seznam.cz)
4. 8. 2019, 16:11
Už po několikáté se ptám ,diskusní forum otevřete kdy?

Odpověď:
Dobrý den, o spuštění diskuzního fóra se v současné době neuvažuje.
21. 6. 2019, 18:22
Dobrý den,
Permanentka letos neplatí pro první kolo play off?

Odpověď:
Dobrý den, permanentní vstupenky jsou v sezóně 2019/2020 platné pouze pro základní a nadstavbovou část.
Fan HCOrli (realvj2@seznam.cz)
29. 5. 2019, 19:39
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli se po zranění z minulé sezóny vrátí zpátky do kádru i Ryan Kujawinsky ?

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, nevrátí. Ryanovi skončila smlouva.
13. 5. 2019, 21:17
Dobrý den. Chci se zeptat kdy zveřejníte kromě Bořuty a Beránka jména dalších posil? Když se dívám na stránky jiných klubů tak většina z nich jména posil zveřejňuje hned.

Předem děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, jména posil zveřejňujeme postupně. Vše závisí na jednání samotných hráčů s vedením klubu.
Fan Znojmo (realvj2@seznam.cz)
28. 4. 2019, 20:56
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli se v příští szoně objeví kromě Teema Lasilly i Patrik Nechvátal .
Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, Patrik Nechvátal ve Znojmě v příští sezóně působit nebude. Podle našich informací odchází z Popradu do francouzského Nice.
18. 2. 2019, 18:42
Zdravím,
mám dotaz v jakém stavu je jednání o účasti Orlů v příštím ročníku EBEL ?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, momentálně nemáme k dispozici žádné bližší informace než ty, které jsou uvedeny v krátkých zprávách na hlavní straně webu. Jakmile bude něco nového, vedení klubu o tom bude fanoušky jistě včas informovat. Děkujeme za pochopení.
Lojza
22. 1. 2019, 17:38
Zdravím,
chci se prosím zeptat, proč už nefunguje roznos piv a beer jet, díky.

Odpověď:
Dobrý den, dle vyjádření provozovatele občerstvení se roznos piva, stejně jako Beerjet, ukázal jako ztrátový, a proto od něj bylo upuštěno. Děkujeme za pochopení.
Honza
16. 1. 2019, 22:11
Hezký večer, bude se klub poohlížet po nějaké náhradě za Ryana Kujawinskiho, který už je bohužel do konce sezóny mimo hru?
Díky moc

Odpověď:
Dobrý den, ano, klub se po náhradě za Ryana Kujawinského poohlíží.
13. 1. 2019, 18:13
Zdravím, chtěl bych se zeptat proc už není roznos piva ? Máme žížu!

14. 12. 2018, 01:46
Posleni clanek znojmo-graz 8:4. Skutecne Graz?

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za upozornění.
Další stránky
123456>>