Ptejte se: Redakce webu

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
Zobrazit: Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 5660 odpovědí v této kategorii celkem.

fansOrli
10. 8. 2018, 08:00

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda s týmem trénuje i Cam Braes, nikde na fotkach z tréninků není k nalezení.
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano, trénuje.
hermik
1. 8. 2018, 11:51

Zdravím jak to tedy bude s přípravnými zápasy na domácím ledě. Díky za informace

RomanRichelieu (RomanRichelieu@email.cz)
30. 7. 2018, 13:04

Zdravím,přípravné zápasy se odehrají kde.Díky Mareček

miloslav konečný (milda48.zn@seznam.cz)
24. 7. 2018, 19:21

Jak budou probíhat přípravé zápasy?Bude už hotová nová plocha?

22. 7. 2018, 20:57

Dobrý den chci se zeptat proč jste sem už nedali že domácí přípravné zápasy nebudeme hrát doma ve Znojmě ale v Telči?

Odpověď:
Dobrý den, v Telči se bude hrát pouze zápas s Karlovými Vary. Ostatní informace naleznete v tiskové zprávě.
5. 7. 2018, 21:11

Chlapi,mohli byste doplnit fotky nových hráčů na soupisce týmu?Díky......

Odpověď:
Dobrý den, týmové focení a focení jednotlivých hráčů proběhne jako vždy před sezónou. Cizinci se zatím k týmu nepřipojili. Děkujeme za pochopení.
Tomáš (Orli Znojmo)
28. 6. 2018, 15:57

Hezký den,
nová sezóna EBELky ještě nebyla rotlosovaná? Protože tady pořád máte napsanou pouze tu loňskou. díky

Odpověď:
Dobrý den, rozlosování soutěže vedení EBEL ligy doposud nezveřejnilo. Jakmile tak učiní, určitě bude v co nejkratším možném čase tady na webu.
RomanRichelieu (RomanRichelieu@email.cz)
12. 6. 2018, 14:13

Dobrý den,prosím Vás mám ještě takový dotaz,orli co hrají v dresech přípravu,ti asi se sehnat nedají ,nebo ano? Děkuji Mareček

Odpověď:
Dobrý den, obávám se, že tyhle dresy v nabídce fan shopu nefigurují.
2. 6. 2018, 11:05

Prodej permanentek začne kdy? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, permanentní vstupenky půjdou do prodeje ve druhé polovině června. Informace zveřejníme včas na webu.
petr.61 (petr.61@post.cz)
28. 5. 2018, 10:00

Prosím o doplnění místa, kam odešli hráči v minule sezoně.
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, u některých hráčů to zatím není známo. Jejich nová angažmá doplňujeme postupně.
Další stránky
123456>>