Ptejte se: Redakce webu

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
Zobrazit: Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 5679 odpovědí v této kategorii celkem.

30. 11. 2018, 23:17

Na stránkách Orli Znojmo je uvedeno, že utkání s Klagenfurtem 7.12. bude vysílat TV SKY. Na stránkách EBEL je ale uvedeno, že je bude vysílat TV SKY i TV Sport 5. Můžete nám prozradit, který z informátorů má pravdu a který si z nás dělá srandu ?

Odpověď:
Dobrý den, zápas budou vysílat obě televizní stanice.
24. 11. 2018, 16:42

Dobrý den. Prosím o informaci kde a kdy seženu týmový plakát pro sezonu 2018-2019 v papírové podobě. Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, týmový plakát bude brzy k dostání ve fan shopu.
15. 11. 2018, 21:47

Jaké národnosti byli rozhodčí Miha Bulovec, Trpimir Piragič,
Attila Nagy, Daniel Soos.
U hráčů a trenérů je národnost uvedena,proč není i rozhodčích?

Odpověď:
Dobrý den, vedení ligy si nepřeje zveřejňovat národnost rozhodčích v oficiálních zdrojích.
14. 11. 2018, 22:04

Dobrý den. Chtěla bych se prosím zeptat, zda je možné koupit na jednotlivé zápasy lístky dopředu? Chtěla bych dát otci k Vánocům vstupenky na 6 zápasů, ale nechci kvůli tomu kupovat permanentku. A dále bych se chtěla zeptat, zda je možné tyto lístky koupit za cenu pro seniory nebo budu platit plnou cenu, když je budu kupovat já a jsem pracující? Velice děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, lístky je možné koupit přes Tickeportal. Zde však není možné uplatnit seniorskou slevu. Ta platí pouze v případě nákupu vstupenek na kase zimního stadionu.
Honza
13. 11. 2018, 21:08

Hezký večer, v poslední době byly odvoláni 3 hráči základní sestavy. Kdy se místo nich dočkáme nějaké náhrady(posily)? Díky

Odpověď:
Dobrý den, hlavní trenér se k tomuto tématu vyjadřuje v aktuálním rozhovoru.
Mirda
15. 10. 2018, 11:24

Máte prosím informaci jak dopadl protest klubu k uznané brance, která nebyla, rozhodčím Baluškou ve Feherváru ?

10. 10. 2018, 22:10

Dobrý den, jsem z jiného města, ale EBEL liga mě velmi zajímá.
Mám možnost sledovat někde streamy????,

Odpověď:
Dobrý den, streamy ze zápasů EBEL bohužel nejsou. Vybraná utkání však vysílá televizní kanál SPORT 5.
Honza (Orli Znojmo)
10. 10. 2018, 17:18

Hezký den,
Nemáte už nejaké informace o vývoji našeho protestu proti vymyšlenému gólu ve Feherváru? Jako jestli se to prošetřuje nebo to bylo zameteno pod koberec? Díky

Lukas
9. 10. 2018, 19:02

Dobrý den, podal se protest a výsledek je jaký? Můžete to zveřejnit? Na stránkách EBEL už to je. Balušku na dnešní zápas vetoval klub, nebo ho stáhlo vedení EBEL?
Díky

8. 10. 2018, 22:02

Dobrý den, chci se zeptat jestli neuvažujete návrat do české ligy. Myslím, že té s prominutím šaškarny jako JE EBEL Liga byli dost. Děkuju za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, momentálně o tom klub neuvažuje.
Další stránky
123456>>