Orli Znojmo Orli Znojmo

Ptejte se - Redakce webu

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

prosím nevyplňovat
3. 10. 2019, 23:21
Dobrý den. Jsem sběratel plakátů našeho týmu. Chci se zeptat kdy bude možné koupit nový týmový plakát v papírové podobě pro sezonu 2019-2020.

Předem děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, týmový plakát by měl být v prodeji již na dnešním zápase ve fan shopu na stadionu.
28. 9. 2019, 19:48
Na stránkách EBEL i na teletextu rakouské TV je tabulka EBEL rozdělena na dvě části tak, že v první části je pět a ve druhé šest týmů. Znamená to, že tentokrát postoupí do čtvrtfinále po základní části jen pět mužstev a ve druhé skupině se bude hrát o další tři místa ?

Odpověď:
Dobrý den, ano, je to přesně tak, jak píšete.
23. 8. 2019, 12:01
Dobrý den, kdy budou představeny nové dresy?

Odpověď:
Dobrý den, v úterý 10. září na tiskové konferenci.
21. 8. 2019, 13:08
Dobrý den,

kde bude možné si vyzvednou zítra před zápasem permanentku? Objednával jsem přes Enigoo.

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, permanentní vstupenky zakoupené online bude možné po předložení dokladu o nákupu vyzvednout u vrátnice ZS ve čtvrtek od 17 do 19 hodin.
miloslav konečný (milda48.zn@seznam.cz)
4. 8. 2019, 16:11
Už po několikáté se ptám ,diskusní forum otevřete kdy?

Odpověď:
Dobrý den, o spuštění diskuzního fóra se v současné době neuvažuje.
21. 6. 2019, 18:22
Dobrý den,
Permanentka letos neplatí pro první kolo play off?

Odpověď:
Dobrý den, permanentní vstupenky jsou v sezóně 2019/2020 platné pouze pro základní a nadstavbovou část.
Fan HCOrli (realvj2@seznam.cz)
29. 5. 2019, 19:39
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli se po zranění z minulé sezóny vrátí zpátky do kádru i Ryan Kujawinsky ?

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, nevrátí. Ryanovi skončila smlouva.
13. 5. 2019, 21:17
Dobrý den. Chci se zeptat kdy zveřejníte kromě Bořuty a Beránka jména dalších posil? Když se dívám na stránky jiných klubů tak většina z nich jména posil zveřejňuje hned.

Předem děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, jména posil zveřejňujeme postupně. Vše závisí na jednání samotných hráčů s vedením klubu.
Fan Znojmo (realvj2@seznam.cz)
28. 4. 2019, 20:56
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli se v příští szoně objeví kromě Teema Lasilly i Patrik Nechvátal .
Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, Patrik Nechvátal ve Znojmě v příští sezóně působit nebude. Podle našich informací odchází z Popradu do francouzského Nice.
18. 2. 2019, 18:42
Zdravím,
mám dotaz v jakém stavu je jednání o účasti Orlů v příštím ročníku EBEL ?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, momentálně nemáme k dispozici žádné bližší informace než ty, které jsou uvedeny v krátkých zprávách na hlavní straně webu. Jakmile bude něco nového, vedení klubu o tom bude fanoušky jistě včas informovat. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
123456>>