Colton Yellow Horn


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 31 odpovědí v této kategorii celkem.

Honza
16. 12. 2015, 17:09
Čau Coltone,
Určitě seš rád, že máš konečně v týmu krajana Coryho Trivina. Už jsi mu ukázal naše krásný město? Doufám, že se netrhnete od ostatních a budete se dál bavit se všema klukama v kabině. Nechtěl bys ho přemluvit, aby taky udělal rozhovor stejně jako teď ty?

Odpověď:
Ahoj, je dobré, že je tu se mnou další Kanaďan, i když jsem Coreyho předtím neznal. Určitě se od ostatních netrhneme, občas spolu vyrážíme na jídlo nebo do kina, teď jen budeme mít o jednoho člověka navíc.
Sobito
17. 11. 2015, 22:12
Čau ptal si se na překlady některých popěvky fanoušků, případě který se ti líbí? Po domácím zápase se salcburk si po první třetině odcházel do kabiny vcelku naštvaný se slovy ”fucking joke”, co tě tak vzalo? Dík a ať se daří

Odpověď:
Ahoj, popravdě jsem se na překlad nikdy neptal, ale jsem rád, že nás podporují. Dává mi to motivaci. Na "fucking joke" si už nepamatuju :) Díky za přání.
Franta
17. 11. 2015, 23:37
Ahoj Coltone,
Chtěl jsem se zeptat co říkáš na znojemské fanoušky? Zažil si něco podobného při domácích zápasech? Říká se, že jsou nejlepší v lize, jak by jsi to posoudil ty? Děkuji za odpověď, jinak Ti přeji hodně štěstí, hlavně zdraví a ať se tě drží přesná muška dlouho. :)

Odpověď:
Ahoj, měl jsem to štěstí, že jsem v kariéře hrál v místech, kde fanoušků chodilo hodně a měli jsme často vyprodáno. Fandění tady je trochu jiné, je neuvěřitelné, že fanoušci tady ve Znojmě dokáží povzbuzovat celý zápas, s pokřiky, bubny a vším. Hodně mi to připomnělo fotbal. Když jsem ho poprvé viděl, měl jsem z toho podobný dojem.
Tom
16. 11. 2015, 17:46
Ahoj Coltone, už máš nějaká oblíbená místa ve Znojmě? Máš sebou i přítelkyni,nebo jsi tu sám? A jaké máš hokejové cíle? Doufám,že vydržíš ve Znojmě co nejdéle! :)

Odpověď:
Ahoj, většinu volného času trávím sám, ale občas třeba zajdu k Luboši Štachovi a jeho přítelkyni na večeři. Je to skvělý pár, hodně mi pomáhají. Teď když je tu Corey Trivino, trávím víc času i s ním.
Petr
13. 11. 2015, 21:22
Ahoj Coltone,mam jen dvě otázky jaký je Peter Pucher jako člověk? A kdo je největší bavič v kabině? Ať se daří, měj se.

Odpověď:
Ahoj, je to znojemská legenda. Je to jeden z nejlépe přihrávajících hráčů, se kterými jsem hrál, a je obdivuhodné, že v takovém věku je v takové kondici. Je trošku jako Jaromír Jágr, pořád sbírá body :) V kabině asi mladí kluci - Špaček a Csamango. Hlavně, když sedí vedle sebe.
jardujager
12. 11. 2015, 11:38
ahoj Colton indiánov mám rád od dob Vinetua a doktroky Majky Quinové kde bol indian Tancujuci oblak . Pozeral si taky na doktorku Quinovou? či dajaký česky film? at sa ti v Znojme darí si super hokejista! Miloš a Dušan

Odpověď:
Ahoj, doktorku Quinnovou neznám a podobně jsem na tom s českými filmy. Díky za přání!
petr.61
12. 11. 2015, 12:49
Na kterém stadioně v EBEL se ti hraje dobře a který ti nesedne.
Díky za odpověď. Fakt jsi dobréj hráč.

Odpověď:
Nejlépe se mi hraje určitě ve Znojmě, je to domácí stadion, jsem tu často. Nejhůř asi v Grazu, nechodí tam lidi, není tam žádná atmosféra.
Oťas
9. 11. 2015, 20:33
Ahoj Coltone,
jak jsi se dostal k angažmá ve Znojmě ?
Hraješ skvěle, tak ať se daří.

Odpověď:
Ahoj, myslím, že to bylo docela standardní. Kontaktoval mě můj agent, který komunikoval s majitelem klubu tady ve Znojmě. Díky za přání.
josta
9. 11. 2015, 22:21
Hi Yellow Horn,
je skvělé, že jste u nás ve Znojmě. Mám několik dotazů:
1. Kdo patřil k Vašim hokejovým vzorům? Tipuji Gretzky.
2. Prozraďte prosím některá známá jména dřívějších Vašich spoluhráčů.
3. Tomáš Vokoun rád vzpomínal na působení v Predators Nashville s Jordin Tootoo. Zejména na kuchařské speciality maminky Tootoo, např. polévku z velryby. Jaké Vy máte oblíbené Vaše národní jídlo?
4. V japonské lize také působil Rick Jackman. To je hodně dobrý hráč. On byl dříve v Sapa Fehervar. Znáte se?
Ať se Vám daří. Hodně dobré zdraví a hodně ětěstí. Good Luck ana Happy

Odpověď:
Ahoj,
1) Wayne Gretzky, Mario Lemieux, Pavel Bure.
2) Nejslavnější spoluhráč je současně asi Carey Price.
3) Miluju steaky, ale nemyslím si, že Kanada má nějaké národní jídlo. Hodně to záleží na tom, v jaké části země žijete. O polévce z velryby jsem slyšel, ale nikdy jsem ji nezkusil.
4) S Rickem jsme velcí kamarádi. Neznali jsme se před angažmá v Maďarsku, ale od té doby jsme pravidelně v kontaktu. I letos, kdy on hraje v Anglii a já tady.
Tomáš
4. 11. 2015, 00:26
AHOJ Colton chci se jakej je tvuj oblíbený klub v nhl a jestli by sis tam chtěl zahrát a vyhrát stenley cup a co je tvým snem kterej by sis rád splnil,líbí se ti český holkY?a znáš už nějaký český slovíčka bo nadávky?,a jak si rozumíš s klukama v kabině.. a jestli bys mi nevěnoval podepsanej dres bo hokejku,přeji ti at se i nádále daří at se ti tu líbí a zustal i další sezonu

Odpověď:
Ahoj, můj nejoblíbenější tým v NHL jsou Philadelphia Flyers. Chci se bavit hokejem, užívat si každý zápas a získávat nové zkušenosti. Nikdy nemůžu vědět, kdy má kariéra skončí. Může to být za několik let, ale třeba taky zítra. Až skončím, chci mít pocit, že jsem udělal to, co bylo v mých silách.
NEWSLETTER