Dominik Sklenář: Moc se mi líbilo hrát před domácím publikem

Rozhovory
NE 28. 8. 2022
Znojemský útočník Dominik Sklenář v prvním domácím přípravném zápase předvedl krásný gól, když z mezikruží trefil přesně pod horní tyčku třebíčské branky. Bohužel nezažil jen radostný večer kvůli vyloučení.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Jak se vám hrálo před domácím publikem a čekal jste, že takové množství fanoušků přijde na přípravný zápas?
Kluci z kabiny říkali, že přijde hodně lidí. A já jsem moc rád, že měli pravdu a přišlo tolik lidí. A chtěl bych lidem opravdu moc poděkovat, vytvořili úplně skvělou atmosféru, myslím si, že jsem v přátelském zápase lepší atmosféru nezažil, takže jim za to patří obrovský dík a doufám, že nás budou chodit takto podporovat i v sezóně. Moc se mi to líbilo hrát takto před domácím publikem, bylo to hrozně fajn.

Co jste říkal na svůj první gól? Určitě jste měl radost?
Tak radost jsem určitě měl. Mně se to tam trošku otevřelo, čekal jsem, že ten obránce půjde ke mně blíž, ale nešel, tak jsem to tam prostě pustil a naštěstí to tam spadlo, takže jsem byl moc rád. Kluci to tam parádně sehráli před tou akcí, roztáhli mi to, takže jsem měl čas si tu střelu připravit a trefil jsem to.

Co předcházelo vašemu vyloučení na 5 minut plus do konce utkání?
Já jsem tam dostal sekeru pod koleno, když jsem stál ve dvířkách na střídačce, a tak mě to naštvalo, šel jsem si to vyříkat, ale soupeř nechtěl. Bohužel rozhodčí neviděl tuto situaci, ale já si myslím, že za tohle nesportovní chování by se mělo chodit ven.

NEWSLETTER