Memoriál Zbyňka Kusého: O páté místo proti hradeckému Mountfieldu

Naši soupeři
PÁ 16. 8. 2019
Znojmo se ve skupině umístilo na třetím místě, a tak ho čeká souboj s Hradcem Králové, který obsadil ve druhé skupině taktéž třetí pozici. Zápas začíná v 18:00.

Všechny týmy na turnaji si připsaly jednu výhru v zápase v základní hrací době, a tak o celkovém pořadí v obou skupinách rozhodly samostatné nájezdy. Ty se jezdily po každém zápase a týmy v nich mohly získat bonusové body. Znojmu i Hradci se nájezdy nedařily, což také rozhodlo o jejich konečném umístění. Oba týmy obsadily třetí místo ve své skupině a utkají se proti sobě. O třetí pozici rozhodne duel dvou ruských celků, Vladivostoku a Chabarovsku. Vítězem Memoriálu se stanou buď Pardubice nebo Košice.

Vstup do turnaje se Mountfieldu vydařil na výbornou, když vysoko porazil ruský Chabarovsk 7:0. V dalším zápase naopak sedm branek obdržel a podlehl Pardubicím 7:2. Mírnou výhodou pro Hradecké v dnešním zápase může být fakt, že naposledy hráli před třemi dny, a tak měli hráči delší čas na regeneraci.

Znojmo v úvodním zápase Memoriálu Zbyňka Kusého podlehlo Vladivostoku 4:1. Včera však napravilo svou reputaci a vyhrálo nad slovenskými Košicemi 5:4.

V loňské sezóně odehráli Orli třetí přípravný zápas také proti Mountfieldu. Tenkrát v Hradci dovolili domácím po první třetině odskočit třígólovým rozdílem a po zbytek hrací doby se snažili gólové manko dotáhnout. Neúspěšně.

Duel se odehraje v hradecké ČPP Aréně. Úvodní hvizd zazní v 18:00.

NEWSLETTER