EBEL rozlosována! Orli první kolo vynechají, pak přivítají Graz

Aktuální zprávy
PÁ 28. 6. 2019
Znojemští hokejisté vstoupí do své deváté sezóny v EBEL lize v neděli 15. září domácím zápasem s Grazem. Z důvodu lichého počtu účastníků páteční zahajovací kolo vynechají.

Erste Bank Eishockey ligy se letos účastní jedenáct týmů. Oproti loňskému ročníku chybí chorvatský Záhřeb, jenž se potýkal s finančními problémy a přihlášku do sezóny 2019/2020 nepodal. Ligu budou hrát tedy čtyři národnosti: Rakousko (Vídeň, Graz, Salzburg, Linz, Villach, Klagenfurt, Dornbirn, Innsbruck), Maďarsko (Fehérvár), Itálie (Bolzano) a Česká republika (Znojmo).

V populárním Vánočním období čeká na Orly derby s Vídní v Nevoga aréně (30. prosince) a tradiční novoroční souboj obstará domácí střet proti Linzi. Druhé domácí derby s Capitals je na programu již v pátek 11. října.

Základní část EBEL má na programu opět 44 kol, to poslední bude sehráno v neděli 26. ledna 2020, kdy český celek zajíždí do Bolzana. Poté se tabulka soutěže rozdělí na horní a spodní část a bude následovat desetikolová nadstavba.

Prvních pět utkání Orlů v sezóně 2019/20
neděle 15. 9. Znojmo – Graz