Orli se za podpory města připravují na nový ročník

Aktuální zprávy
ÚT 21. 5. 2024
Klub HC LERAM Orli Znojmo na základě posledních událostí pokračuje ve své činnosti a připravuje se na nadcházející ročník ve 2. hokejové lize. Jednání s vedením města Znojma jsou ve finální fázi a navazují na memorandum o vzájemné spolupráci podepsané v loňském roce.

Pokračování spolupráce mezi městem a Orly potvrdila starostka Znojma Ivana Solařová: „Jsem ráda, že HC LERAM Orli Znojmo budou naše město reprezentovat v další hokejové sezoně. Mohu potvrdit, že spolupráce s městem Znojmem bude nadále pokračovat v duchu memoranda, které jsme s tímto naším znojemským klubem podepsali v minulém roce. Věřím, že hokej bude fanouškům přinášet radost a že si v ochozech zimního stadionu užijí mnohá vítězství, napětí a všechny emoce, které hokej přináší."

Podrobnější informace o přípravách na nadcházející ročník včetně vyjádření vedení klubu budeme přinášet v nejbližších dnech a týdnech.