Jak na hokej během nouzového stavu

Aktuální zprávy
PÁ 26. 11. 2021
Od čtvrtka 25. listopadu došlo na základě vyhlášení nouzového stavu ke změně pravidel pro návštěvu hromadných akcí včetně hokejových utkání. Přinášíme nejdůležitější změny a podmínky vstupu na domácí zápasy Orlů.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Vzhledem k omezení maximální kapacity pro organizované hromadné akce na 1000 sedících osob budou mít přístup na nadcházející zápasy Orlů přednostně majitelé permanentních vstupenek, a to při splnění podmínek vstupu zmíněných níže v článku. Pokud jste majitelem permanentní vstupenky a víte, že na zápas nedorazíte, budete moci své místo uvolnit přes mobilní aplikaci Orlů nebo zasláním zprávy na e-mail info@hcorli.cz. Případná takto uvolněná místa půjdou poté do online prodeje pro všechny zájemce.

Majitele permanentních vstupenek na stání prosíme, aby zaujali místa v sektoru H za brankou. Vzhledem k návštěvnosti předchozích domácích utkání předpokládáme, že by se na stadion měli dostat všichni držitelé permanentek, kteří o zápas projeví zájem, bez problémů.

Podmínky vstupu na stadion

Pro osoby starší 18 let musí pro vstup na zimní stadion mít certifikát o provedeném očkování nebo prokázání o prodělaném onemocnění Covid-19. Pro potvrzení o bezinfekčnosti již neplatí až na výjimky PCR testy a antigenní testy!

Podmínky

Jaké jsou podmínky pro vstup do Nevoga arény?
Návštěvník je povinen při vstupu na utkání prokázat bezinfekčnost, a to jedním ze způsobů uvedených v aktuálně platném mimořádném opatření, které jsou uvedené níže:

1.) Osoba s dokončeným očkováním
Osoba s certifikátem o provedeném očkování prokáže, že má minimálně 14 dnů dokončené očkování proti onemocnění Covid-19.

2.) Osoba s nedokončeným očkováním
Pokud osobě byla aplikována pouze jedna dávka vakcíny proti Covid-19 v případě dvoudávkového schématu, či pokud u osoby bylo dokončeno očkování, avšak od dokončení očkování neuplynula v den vstupu doba 14 dní, prokáže tato osoba nedokončené očkování, a současně prokáže, že absolvovala nejdéle 72 hodin (3 dny) před vstupem PCR test s negativním výsledkem.

3.) Osoba, která prodělala onemocnění Covid-19
Osoba prokáže, že prodělala laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19, uplynula u ní doba nařízené izolace a zároveň neuplynulo více než 180 dní.

4.) Osoba ve věku 13 – 18 let a osoby s lékařským potvrzením o nemožnosti podrobit se očkování
Osoba se prokáže, že absolvovala nejdéle 72 hodin před vstupem PCR test s negativním výsledkem, přičemž děti do dovršení 12 let věku svou bezinfekčnost prokazovat nemusí.

Komentovaný stream k dispozici

Pro držitele permanentních karet, kteří se nedostanou na stadion, připravil klub komentovaný živý přenos zdarma. Stačí na stránce live.enigoo.cz zadat unikátní šestimístný kód, který naleznete na svojí permanentní kartě nad QR kódem.

Ostatní fanoušci mají možnost si stream zakoupit za 99 Kč, a podpořit tak klub. Jednoduchý návod včetně kódu pro odemčení streamu dorazí po zaplacení e-mailem.

Platnost kódu je po dobu živého přenosu a to pouze na daném zařízení, na kterém jste se přihlásili! V případě, že se na celé utkání chcete podívat v počítači, nepřihlašujte se ke sledování v telefonu a naopak.

NEWSLETTER