PE Motors součástí týmu!

Aktuální zprávy
PÁ 1. 10. 2021
Orli získávají nového partnera, společnost PE Motors. Ta je tradiční znojemskou firmou založenou v roce 2011. Zabývá se prodejem a servisem automobilů značky Hyundai a také autorizovaným servisem značek Mazda a Ford.

Společně s dlouholetým partnerem Orlů firmou Autodružstvo Znojmo se právě PE Motors bude v letošní sezóně starat o zajištění mobility hráčů, managementu a zaměstnanců klubu.

Provozovnu a servis společnosti PE Motors najdete ve Znojmě na adrese Družstevní 3392/5a, kde můžete také navštívit moderní showroom značky Hyundai a všechny vozidla si prohlédnout nebo osobně vyzkoušet.

„Již delší dobu jsme usilovali o partnerství se znojemskými Orly. Velice nás těší, že se nakonec spolupráce podařila dohodnout a stali jsme se součástí týmu. Věříme, že na společné cestě přispějeme k dosažení stanovených cílů," uvedl jednatel společnosti PE Motors Vlastimil Elis.

„Jsme nesmírně rádi, že můžeme do Orlí rodiny přivítat další z řady znojemských firem. Jedná se o úplně novou spolupráci, o to nás to těší více. Partnerství se společností PE Motors nám umožní zajistit zvyšující se potřeby v této oblasti spojené s návratem klubu do ICEHL. Velmi si ceníme vstřícnosti a profesionality vedení společnosti při jednáních a věříme, že spolupráce bude užitečná pro obě strany. Na tomto místě musím také poděkovat našemu dlouholetému partnerovi společnosti Autodružstvo Znojmo, který nám vyšel vstříc a umožnil rozšíření spolupráce o další společnost z oboru," řekl manažer klubu Petr Veselý.

Fotogalerie

NEWSLETTER