Zapojte se do dražby a podpořte Ondřeje Buchtelu, jenž bojuje se zákeřnou nemocí

Charita
SO 11. 7. 2020
Originální hranou a podepsanou hokejku útočníka Tomáše Svobody ze sezóny 2019/20 věnuje znojemský klub do dražby na pomoc hokejovému obránci Ondřeji Buchtelovi v boji s rakovinou srdce. Pomocte dobré věci i vy!

Dražba probíhá na facebookových stránkách Orlů a vyvolávací cena činí 1 000 Kč. Dražit můžete až do úterý 14. července 2020 do 12:00.

Teprve dvacetiletému tahounovi prvoligových Benátek nad Jizerou diagnostikovali lékaři letos na jaře závažnou nemoc — zhoubný nádor na srdci. "Poslední dva týdny byly hodně zvláštní pro mě i pro celou rodinu. Jestli se dá život během dvou dnů přehodit vzhůru nohama a úplně od základu zpřeházet priority, tak vám říkám, že to jde," napsal tehdy Buchtela na svůj instagramový účet.

Kromě dražby můžete mladého obránce, jenž v minulosti oblékal i dres mládežnických reprezentací, podpořit přispěním finanční částky na transparentní účet, který založili jeho nejbližší. Všechny podrobnosti ohledně sbírky i celý příběh Ondřeje Buchtely naleznete v tomto článku.

Číslo účtu: 123-0762430277/0100

Léčbu Ondřeje Buchtely můžete podpořit svým darem

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Milí přátelé, kamarádi, všichni, kteří rádi pomáháte, chceme Vám přiblížit skutečnosti, které nás vedli k založení tohoto transparentního účtu. Nikdy bych nevěřila že se někdy dostaneme do situace abychom tohle museli udělat ale cesty osudu jsou nevyzpytatelné a stalo se to. A proto jsme se my nejbližší kamarádi rozhodli tenhle účet za pomoci KB založit. Ondřej je 20 letý profesionální sportovec🏒, kterému byl nedávno diagnostikován sarkom na srdečním svalu, který bohužel zasáhl i obě plíce. Ondra byl paliativním týmem propuštěn do domácí péče. Momentálně se mu daří lépe, ale každý den je to jako na houpačce. Je odkázaný na kyslík, invalidní vozík a bez dopomoci druhého vlastně nic nezvládne. Protože se situace odehrála velmi rychle a nás tlačí čas, sháníme tímto způsobem peněžitou podporu. Jako přátelé si přejeme aby měl Ondra ten největší komfort. Proto bychom rádi pomohli v tom, aby se vybrané peníze vynaložili nejen na lékařské potřeby, lékaře a zdravotnické pomůcky, ale taky na jeho plány a sny. Na to, aby si mohl život užívat na 100%, ačkoliv je teď omezený. Věřím, že jsou mezi námi dobří andělé, kterým život druhých není lhostejný a ať je to minimální částka, tak přispějí na život tak úžasného člověka, jako je Ondra. Děkujeme všem, kteří se podílejí na poslání finanční podpory, nebo pozitivní energie! Nesmírně si toho vážíme a Ondru energie tlačí vpřed! Děkujeme za vytvoření transparentního účtu, který nám založil pan Daniel Šlehofer z Komerční banky. ČÍSLO ÚČTU: 🏒123-0762430277/0100🏒 IBAN pro zahraniční platbu: CZ79 0100 0001 2307 6243 0277 SWIFT kód: KOMBCZPPXXX Na odkazu níže se kdykoliv a kdokoliv můžete podívat co vše jsme společně dokázali : https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/pomoc-pro-ondru-zbiralova-pavla-czk

Příspěvek sdílený Pajčí Zbiralová (@pajina89),

Celý klub Orli Znojmo Ti drží palce, Ondro! Bojuj!

NEWSLETTER