Orlí rodina: MP Instalatér centrum

Rozhovory
ČT 25. 6. 2020
V rámci seriálu Orlí rodina představujeme dalšího z partnerů znojemského hokeje. Je jím firma MP Instalatér centrum se sídlem v Hrušovanech nad Jevišovkou.

Společnost MP Instalatér centrum v minulých dnech podepsala novou smlouvu o spolupráci a tím prodloužila partnerství s Orly i na následující sezónu. Děkujeme! Na otázky v rozhovoru odpovídal majitel firmy Marek Procházka.

Co vás k podpoře sportu ve Znojmě přivedlo a proč právě Orli Znojmo?
Člověk by měl mít neustále nějaké cíle a sny. Jeden z mých snů bylo stát se partnerem HC Orli Znojmo. K městu Znojmu hokej nepochybně patří a Orli Znojmo jsou moje srdcová záležitost.

Jak dlouho hokej ve Znojmě podporujete?
Jako fanoušek už od roku 1998, osobně jsem byl i u postupu do extraligy. A jako partner klubu to teď bude třetí sezona. Naše firma kromě sportu podporujeme také charitiativní akce. Jsme jeden z hlavních organizátorů a partnerů charitativní akce Charity Prochy Cup v Dyjákovicích.

Co byste popřáli klubu do budoucích sezón?
Tak v této nelehké době bych popřál hlavně stabilizaci klubu, příliv nových partnerů, hráčům a vedení klubu hlavně hodně zdraví, sportovních úspěchů a pevné nervy.

Přestavte ve stručnosti vaši společnost.
Jsme firma, která vznikla v roce 2005 a naší hlavní činností jsou montáže tepelných čerpadel, vodoinstalační a topenářské práce a realizace koupelen na klíč. V roce 2010 jsme v Hrušovanech nad Jevišovkou otevřeli prodejnu s vodo-topo instalačním materiálem, bazénovou chemií a prodejem bazénů. V roce 2016 jsme vybudovali několikanásobně větší prodejnu s kancelářskými prostory, kde sídlíme dodnes. Kompletní informace mohou fanoušci najít na stránkách www.instalater-centrum.cz.

NEWSLETTER