Pro postup uděláme všechno, burcuje trenér juniorů

Juniorský hokej
PÁ 2. 3. 2018
Stejně jako starší dorost i junioři ve čtvrtfinále vyzvou Fehérvár. První zápas se odehraje v neděli od 14:30 na půdě maďarského celku. Ve Znojmě se týmy představí ve čtvrtek 8.3. od 19:30 hodin. Trenér juniorů Miroslav Vybíral hodnotí dosavadní výkony a poukazuje na důvody, proč by měli fanoučci na zápasy juniorů zavítat.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku

Jak byste zhodnotil výkony týmu v nadstavbě?
Nadstavbová část se pro nás nevyvíjela dobře již od začátku, kdy jsme ztratili několik velmi dobře rozehraných utkání. To se samozřejmě projevilo na naší pozici v tabulce. Pouze dva zápasy v nadstavbě jsme odehráli ve stejném složení, ale důvody jsou jasné. Pět hráčů nám hraje ve druhé lize mužů, jiní mají studijní povinnosti, zranění nebo nemoci. Situace nebyla jednoduchá a nebude, protože i ve druhé lize mužů ve stejném termínu začíná play-off a kluci budou mezi týmy pendlovat, což stěžuje přípravu na naše utkání, ale jsou to pro ně zkušenosti a příležitosti. Je potřeba klukům dát šanci a posouvat je.

Jak jste spokojený se soupeřem pro play-off?
Vzhledem k našemu postavení v tabulce jsme pouze čekali kdo si nás vybere. S Fehérvárem jsme letos dokázali vyhrát pouze jednou. Nejde o to být spokojený, ale je dobře, že si soupeř na nás věří.

Co říkáte na to, že vaším soupeřem v obou soutěžích (EBYSL i EBJL) je Fehérvár?
Je to v obou kategoriích náš nejčastější soupeř, jeho hráči mají velkou kvalitu a tvoří páteř maďarských národních týmů U18 a U20. Jedná se o největší hokejovou akademii a my se jim postavíme s odhodláním uspět.

Na co se mohou těšit fanoušci, kteří vás přijdou povzbudit?
Naše série určitě přinese atraktivní hokej v maximálním nasazení, plný osobních soubojů. Pro postup uděláme všechno.

NEWSLETTER