Orli hlásí další pohyb v kádru, přátelák s Brodem zrušen

Aktuální zprávy
PO 25. 8. 2014
Znojemští trenéři učinili další změny na znojemské soupisce pro novou sezónu v EBEL. Tým opouští po dvou sezónách útočník Petr Beránek, naopak smlouvu podepsal slovenský forvard Branislav Rehuš a na týdenní zkoušku přišel obránce Jiří Klimíček.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku

"Po vzájemné dohodě jsme se rozhodli ukončit spolupráci s Petrem Beránkem," řekl k odchodu jednadvacetiletého útočníka Rostislav Dočekal. Beránek strávil ve znojemském dresu dvě sezóny, během nichž nastřílel šestnáct branek. "Svými výkony nás v přípravných zápasech i na trénincích naopak přesvědčil Branislav Rehuš, se kterým jsme se dohodli na smlouvě," pokračuje sportovní manažer Orlů.

Pětadvacetiletý slovenský útočník působil ve Znojmě doposud na zkoušku a naskočil ke dvěma zápasům. "Mezinárodní EBEL je pro mě nová výzva. Moc se těším na sezónu," řekl již dříve Rehuš.

Formou try-outu přichází na jih Moravy jednadvacetiletý bek Jiří Klimíček, jenž odehrál loňskou sezónu v prvoligovém Havířově. Oblékal však také barvy Vítkovic, Poruby či české reprezentace do osmnácti let. "Jiřího Klimíčka chceme vidět na vlastní oči, a tak jsme jej do Znojma přivedli do konce tohoto týdne na zkoušku," prozradil Dočekal.

» Jiří Klimíček na Eurohockey.com

Po vzájemné dohodě zrušilo vedení klubu přátelské utkání s Havlíčkovým Brodem, které mělo být ve čtvrtek 4. září poslední prověrkou Orlů před startem Erste Bank Eishockey ligy.

NEWSLETTER