Erste

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.6.Kubica na MS ve ŠvédskuÚtočník hokejového Znojma Zdeněk Kubica reprezentuje Českou republiku na MS v inline hokeji organizace IIHF, které se v těchto dnech koná ve Švédsku. V prvním utkání pomohl Kubica dvěma góly k vítězství 9:8 nad Německem.
27.6.Velká baráž nebudePři včerejší konferenci Českého svazu ledního hokeje zamítla APK usnesení výkonného výboru o rozšířené baráži, kterou měly hrát dva nejhorší celky extraligy a dva nejúspěšnější týmy první ligy. Z 57 hlasovalo 32 delegátů, aby se nic neměnilo a baráž hrály jen dvě mužstva. 18 jednatelů se hlasování zdrželo.
21.6.Hattrick KubicyÚtočník Orlů Zdeněk Kubica se v dresu týmu Mission Roller Brno zapsal ve finále extraligy v inline hokeji hned třikrát do listiny střelců, mistrovský titul přesto získali hráči Berouna. V utkání se představili také Jan Snopek, Tomáš Demel a Miroslav Barus, všichni bývalí hráči Znojma.
18.6.FotbálekNa stránkách Orlovize si můžete prohlédnou videoklip ze včerejšího přátelského fotbalového utkání Orlů proti fanouškům.
17.6.Ondráček u reprezentaceKustod Petr Ondráček, který dlouhá léta působil u extraligového týmu Znojma, se stal členem nového realizačního týmu české hokejové reprezentace. S nástupem nového hlavního kouče Aloise Hadamczika nahradí společně se Zdeňkem Šmídem oblíbenou dvojici Bílek - Vlašic.
13.6.Nominace dvacítkyV nominaci české reprezentace do 20 let na kemp v Mladé Boleslavi je znovu také útočník Znojma Adam Havlík, jeho spoluhráči Richard Jarůšek a Martin Pláněk figurují mezi náhradníky. Novým trenérům se představí mimo jiné také syn hlavního kouče Orlů Robin Soudek, působící v zámoří.
10.6.Nová soutěž!Fanoušci Orlů, kteří si nyní zakoupí nebo prodlouží permanentku, budou zařazeni do slosování a každý týden může jeden z nich vyhrát čepici nebo šálu s logem klubu. V prvním čevnovém týdnu se štěstí usmálo na Oldřicha Šárku. Blahopřejeme!
8.6.Exotická přípravaMezi soupěři Znojma pro přípravná utkání se nově objevil tým High1 z Jižní Koreje, jenž je účastníkem Asijské hokejové ligy, ve které hrají i týmy z Japonska a Číny. Tento exotický zápas je na programu ve čtvrtek 19. srpna a odehraje se ve Vítkovicích. Aktualizovaný seznam přípravných utkání naleznete ZDE.