Permanentky jdou do prodeje! Choďte na CHANCE ligu nejvýhodněji

Fanclub
ST 31. 5. 2023
Prodej permanentních vstupenek na sezónu 2023/24, kdy Orli po postupu budou bojovat v CHANCE lize, startuje na internetu i v kancelářích klubu. Majitelé permanentních vstupenek se opět mohou těšit na řadu výhod.

Věrní držitelé permanentek se mohou těšit na bonusy u partnerů klubu i losování o hodnotné ceny. Držitelé loňských karet o svá místa nepřijdou, ta jsou jim rezervována do 30. července 2023! Až poté budou nevyužité rezervace uvolněny do dalšího prodeje.

„V průběhu jednání s městem Znojmem a krajem o další podpoře klubu jsme byli příjemně zaskočeni vlnou nabídek od našich fanoušků, kteří sami chtěli posílat peníze a skládat se na další fungování klubu. Těm všem bychom chtěli vzkázat: Pokud chcete svůj klub podpořit, kupte si permanentní vstupenku," říká prezident klubu Pavel Ohera.

Bonusy pro majitele permanentní karty

• sleva 10 % na zboží v prodejně BAUER *
  • sleva 10 % na zboží ve fanshopu Orli Znojmo *
  • sleva 10 % na vstupenky na případné play-off *

*Registraci ke slevě na nákup obou značek prosíme provádět předložením platné permanentky pouze v obchodě BAUER (u vchodu na zimní stadion). Registrace o přestávkách během utkání mohou být z kapacitních důvodů odmítnuty.

Ze všech držitelů permanentních vstupenek budou navíc 11. září 2023 vylosováni výherci následujících cen:

• Ubytování pro čtyři osoby v apartmánu v Chorvatsku na ostrově Murter na pět dní
  • Ubytování pro dvě osoby v apartmánu v Rakousku v Zell am See na dvě noci
  • 2x Poukaz do pánského zakázkového krejčovství Galard v Brně v hodnotě 15 000 Kč
  • 2x 1+1 vstup do VIP na domácí zápas v základní části
  • Večeře pro dva v hotelu Savannah
  • Vstup do wellness hotelu Savannah pro dva
  • Večeře pro dva v restauraci Capuccino
  • Auto na víkend od Autodružstva Znojmo
  • Auto na víkend od PE Motors Znojmo
  • 10x permanentka zdarma

Ceny permanentních vstupenek pro CHANCE ligu 2023/2024

SektorCenaSleva (oproti běžným vstupenkám)
Sezení A – horní4000 Kč1700 Kč
Sezení A – dolní3800 Kč1900 Kč
Sezení B3800 Kč1900 Kč
Sektory G1, G23700 Kč2000 Kč
Sektory C, D, E, F3600 Kč2100 Kč
Stání bez místenky3000 Kč1600 Kč

Permanentní vstupenky platí pouze na základní část, všechny přípravné zápasy a předkolo play-off.

Permanentní vstupenku můžete nyní získat i bez placení, a to díky spolupráci s Plazma plus. Za pět odběrů krevní plazmy obdržíte permanentku s místenkou v hodnotě 4000 Kč. Stačí se zaregistrovat přes OR kód s logem Orli Znojmo a darovat pětkrát po sobě plazmu. Pomozte dobrým skutkem a pojďte na hokej!

QR kód Plazma plus Plazma plus

Způsoby prodeje

1) Osobní nákup

Permanentky je možné zakoupit v kanceláři klubu v uvedené dny:

pondělí9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00
úterý9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00
středa9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00
čtvrtek9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00

Ve čtvrtek 8. června bude kancelář zavřena. Dotazy k osobnímu prodeji permanentek můžete směřovat na e-mail info@hcorli.cz.

2) Online přes internet

Permanentní karty je možné zakoupit i prodloužit přes internet na portálu Enigoo.

Koupit permanentku online

Jak to funguje?

• krok 1) Vyberete si místo.
  • krok 2) Zaplatíte online.
  • krok 3) Voucher na permanentku přijde na váš e-mail.
  • krok 4) Svoji permanentku včetně bonusů si vyzvednete po předložení voucheru před libovolným zápasem na označeném výdejním místě před stadionem.

Vstupenky na jednotlivé zápasy základní části

K dispozici jsou vstupenky na stání i sezení, a to jak v online prodeji, tak na pokladnách zimního stadionu. Vstup zdarma mají děti do 150 cm bez nároku na místo a držitelé průkazu ZTP+P.

Cena vstupenky bude nově odstupňována ve třech kategoriích dle atraktivity soupeře.

Jednorázové vstupnésezenístání
Děti do 150 cm
ZTP+P
zdarma

Platí do sektorů G1, G2, C, D, E, F, H + stání, kromě míst obsazených permanentní vstupenkou. Návštěvník s jednorázovou vstupenkou je povinen toto místo majiteli platné permanentky kdykoliv uvolnit.

Studenti a senioři mohou po předložení ISIC karty nebo jiného studijního dokladu opatřeného fotografií a datem platnosti, respektive občanského průkazu nebo karty seniora, využít slevu. Slevu je možné uplatnit pouze v den zápasu na pokladně ZS.

* Senioři jsou podle definice Světové zdravotnické organizace ti občané, kteří dovršili věku 65 let.