20'
37'
45'

Orli i nadále stoprocentní, z Havířova vezou tři body

Po týdenní pauze se znojemští hokejisté znovu rozjeli mezi druholigové mantinely. Na havířovském ledě otevřeli Orli skóre v deváté minutě, a ještě v prvním dějství přidali další dvě přesné trefy. Gólman Groh musel ze své sítě lovit kotouč pouze jednou, v závěru utkání si navíc poradil i s trestným nájezdem. Jihomoravané tak ukořistili i osmé vítězství v řadě.

Jiří Raszka (Havířov): Myslím si, že jsme v první třetině byli hodně zakřiknutí. I když jsme drželi vyrovnaný výsledek, tak jsme viděli, že Znojmo má kvalitní tým s dobře vybavenými hráči. Soupeř potrestal naše chyby a nešťastné bylo, že soupeř nám dal gól v závěru třetiny na tři nula. Myslím si, že bychom s tím výsledkem ještě mohli něco udělat, kdybychom déle udrželi vyrovnanější stav. Ale chtěl bych klukům poděkovat a pochválit je za ty dvě třetiny, protože předvedli dobrý výkon, hráli dobře takticky a s velkou osobní statečností blokovali spoustu střel.

Jiří Beroun (Znojmo): Vyšla nám první třetina, měli jsme dobrý pohyb a proměnili jsme šance. Když už odskočíte na 3:0, hraje se s větším klidem. Pak už tam toho klidu ale bylo moc, přehrávali jsme situace. Havířov hrál na brejky a házel si to o plexiskla, to jsme neměli úplně pohlídané, ale zápas byl pod kontrolou.