Znojemští junioři znovu vítězí. Soupeři nasázeli šest branek

07.01.2018 | Marcela Procházková

Mladí Orli měli již od úvodního buly utkání pevně ve svých rukou. Šest gólů, které v průběhu zápasu nasázeli do soupeřovy branky byly na první vítězství v roce 2018 více než dostačující.

28.kolo, neděle 7. 1. 2018, 16:00
1
Györ
6
Třetiny: 0:5, 1:1, 0:0
Branky a nahrávky: 22. Roth (Andras-Csaki) – 6. Piš, 8. Bulín J. (Rudy), 12. Bazala (Bulín P.), 12. Bulín P. (Růžička), 16. Kosnar (Roubal), 24. Bulín J. (Bulín P.). Rozhodčí: Pálkövi – László, Jakucs.. Vyloučení: 18:9, navíc Kemeny (NEM) - 5+DKU, Furst (NEM) - 10 min. OT. Využití: 0:1. Diváci: 43. Střely na branku: 21:53. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:6.
Győri NEMAK ETO HC: Szopos – Furst, Nagy, Hajnal, Jancso, Marton, Szekely – Roth, Kemeny, Horvath – Antal, Andras – Csaki, Simon – Rezmann, Horvath, Török – Szentes.
ORLI ZNOJMO: Velička – Rudy, Brabec, Štěpanovský, Hladil, Hrubý, Peří – Bulín P., Bulín J., Růžička – Piš, Sikmund, Roubal – Miščík, Kosnar, Zmeškal – Zelenkov, Svoboda, Bazala.

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): První třetina byla od nás odehrána skvěle. Měli jsme dobrý pohyb, častou střelbu a tlak do branky. Od druhé třetiny bylo utkání rozbité velkým množstvím vyloučených a už to z naší strany nebylo ono. Přesto jsme spokojeni se třemi body. Pochvalu zaslouží za velmi dobrý výkon brankář Velička.