Vojtěch Němec


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 18 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomáš
3. 11. 2020, 15:53
Dobrý den,
Vojto rád bych se Vás tímto chtěl zeptat na několik otázek :-)
Co si myslíte o tabulkovém odstupném, které funguje v české extralize? Představuje, dle Vás, právě tento systém jeden z hlavních problémů v českém hokeji, kdy mladí hráči odchází do zahraničí?
Z pozice zkušeného hráče můžete dnešním mladým hráčům předávat Vaše poznatky k jejich hře, jak právě ti mladší hráči na tyto poznatky reagují?
Domníváte se, že o kariéře mladých juniorů většinou rozhodují činovníci klubů, kteří u nadějného hráče přemýšlí jak jej nejlépe prodat?
Kdybyste si mohl vybrat jakoukoliv hokejovou ligu na světě, vyjma NHL, kde byste si chtěl zahrát a proč?
Předem děkuji za Vaše odpovědi a přeji Vám hezký den :-)

Odpověď:
Dobrý den,
Tabulky: jasně, tabulky jsou peklo. Také jeden z hlavních bodů hráčské asociace je právě úprava nebo odstranění tabulek. Vysvětlení této problematiky by bylo na dlouho, ale vzhledem k tomu, jak jste položil otázku si myslím, že o tom něco víte a není důvod to tu rozebírat.
Ano, jsem již starší, při přípravných zápasech jsem byl na střídačce a občas klukům něco řekl, stalo se pak, že za mnou i sami chodili a ptali se, co a jak. Takže reagují dobře, chtějí se zlepšovat. Faktem ale je, že stále jsem ještě hráč a taky dělám chyby, takže nemám komu co radit :)
V ČR je bohužel vše o financích. Není jich tu ve sportu tolik, co třeba v Americe. Takže ano, je jasné, že když se objeví nějaký talent, každý se ho bude snažit zpeněžit.
A konečně kde bych si chtěl zahrát? Já jsem technický hokejista, nemám moc rád hru do těla, radši mám kombinaci, kličku, takový spíš exhibiční hokej a takový se nikde na světě nehraje. Každopádně mým snem bylo vyzkoušet si KHL, protože tam jsou největší kluziště a podle televize to vypadá, že tam právě na tu kličku a kombinaci je dost prostoru.
Pavel
15. 10. 2020, 09:23
ČaO Vojto ještě prosím kam maš vyřízené střídavě starty díky

Odpověď:
Co vím, tak zatím jen za volant kamionu. :-D
Jan Pohanka
15. 10. 2020, 10:27
1)Vojto, jak to vidíš vývojem krizového scénáře pro letošní hokejovou sezónu v ČR? Výpadky zápasů, stadiony bez diváků, jsi optimista?
2)Po zdravotní stránce jsi již připraven nastoupit a hrát hokej, bohužel jen slabší ligu pro takového ostříleného borce na extraligové úrovni?

Ať se ti líbí ve znojemském klubu( je mně líto, že letos nehrají Ebel ligu - víme proč)
Děkuji za odpovědi JP

Odpověď:
1. Chtěl bych být optimista, bohužel všichni vidíme, jak se to zatím vyvíjí a podle mě se druhá liga nerozjede dříve, než v lednu. Bez diváků je to samozřejmě zvláštní, není to ono, všichni si přejeme, aby pandemie skončila a sport a vlastně i život jako takový byl zase stejný, jako předtím.
2. dnes jsem poprvé trénoval ve výstroji, pokrok tu je, ale stále to ještě není 100%. Budu doufat, že se to bude den ode dne lepšit a než vypuknou zápasy, budu připraven nastoupit. A ačkoliv mě nazýváte ostříleným extraligovým borcem, myslím, že budu mít co dělat, abych se vůbec v druhé lize prosazoval.
Ladislav krecek
15. 10. 2020, 12:19
Panel nemec,kde vydite budoucnost orlu,v ceskych soutezych nebo v ICE-eishokeylize (ebel)?

Odpověď:
To je spíš otázka na vedení, myslím ale, že znojemští fanoušci už si zvykli na působení v mezinárodní soutěži a byli by rádi, kdyby se do ní Orli vrátili. Já osobně bych si bývalou EBELku taky rád vyzkoušel.
Pavel
14. 10. 2020, 16:26
Čao Vojto chci se zeptat 1.Jestli tady budeš i další sezony 2.Jestli se ti tu líbí 3.Hlavně zdraví a ať se ti daří jsi dobrej hokejista👍 Díky

Odpověď:
Ahoj Pavle,
1. ano, chtěl bych tu zvládnout ještě nějakou sezonu,
2. líbí, do města jsem se byl podívat zatím jen k rotundě a výhled na Dyji je vážně krásný, co se zimáku týká, není si absolutně na co stěžovat!
3. Moc díky, zdraví potřebujeme v téhle nešťastné době všichni, takže nápodobně :)
Martin
14. 10. 2020, 16:47
Dobrý den, kariéru plánujete dohrát ve Znojmě, nebo ještě myslíte na vyšší soutěže. Děkuji.
Hodně zdraví!

Odpověď:
Dobrý den, v podstatě máte pravdu v obou otázkách, počítám, že kariéru ukončím tady a zároveň mám ale v plánu si ještě zahrát vyšší soutěž, takže udělám (a nejen já) vše, abychom postoupili.
Martin
14. 10. 2020, 16:51
Dobrý den, kdo byl nejlepší z hráčů po Vašem boku? S kým jste naopak nehrál a chtěl byste?( třeba i z historie). Děkuji

Odpověď:
Zajímavá otázka a je hrozně těžké na ni odpovědět. Asi nejlepší spoluhráč byl pro mě Robo Petrovický. Neskutečný hokejista, dříč, super člověk, s kterým byla sranda. Hlavně jsem obdivoval jeho přístup k mladým. Na nic si nehrál, vždy dokázal poradit.
A s kým bych si chtěl zahrát? Hrozně se mi líbil Pavel Dacjuk, takže třeba s ním.
Honza
14. 10. 2020, 17:08
Ahoj Vojto,
jak se ti líbí ve Znojmě? Co říkáš na zázemí klubu? Byl jsi se alespoň podívat na prvním domácím zápase a pokud ano, jaký jsi měl dojem z atmosféry?

Odpověď:
Ahoj, ve městě jsem toho ještě moc nepoznal, bydlím v Pohořelicích, takže dojíždím. Zázemí klubu je na extraligové úrovni, nic tu nechybí! A domácí zápasy jsem viděl všechny, atmosféra byla parádní. Ať z Komety nebo z Plzně jsem zvyklý na velice bouřlivou atmosféru a musím říct, že Znojmo o moc nezaostává.
Rosťa Kabelka
14. 10. 2020, 17:13
Co říkáte na tým Kopřivnice ?

Odpověď:
Popravdě řečeno nic. Na venkovním zápase jsem nebyl a Kopřivnici jsem nikdy hrát neviděl, takže se omlouvám, ale nemám co říct.
Petr
14. 10. 2020, 17:26
Ahoj Vojto, pokud se rozbehnou soutěže za jak dlouho budeš fit a eventuálně, kdy nastoupis. Předem díky za odpověď, a ať ti to střílí 👏👍😉

Odpověď:
Zdravím Petře, hrozně rád bych řekl, že už jsem připraven. Bohužel si to ještě nějaký čas vyžádá. Zranění bylo vážnější, než se na první pohled zdálo. Dnes (7. 11.) jsem byl poprvé na ledě i ve výstroji, vydržel jsem asi 50 minut, pak jsem musel zout brusle, protože bolest už byla nesnesitelná. Doufám, že se to bude den ode dne lepšit a přál bych si, abych do měsíce byl schopen nastoupit do zápasu, kdyby se soutěže rozjely.
NEWSLETTER