Marek Schwarz

Do čtvrtku 13. října 2016 jste měli možnost posílat své dotazy na brankáře Marka Schwarze.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 33 odpovědí v této kategorii celkem.

petr 61
13. 10. 2016, 13:26
Ahoj Marku. Na kterém stadioně v extralize a v EBEL, se ti líbí a chytá nejlíp (samozřejmě kromě Znojma).

Odpověď:
Ahoj, v EBEL jsem toho tolik ještě nenavštívil. Jsem ale překvapený, že ty stadiony jsou všude pěkné. To bych tedy zhodnotil až později. V extralize jsem neměl rád Chomutov. Tam se mi chytalo špatně, jinak mi to asi bylo jedno.
js73
13. 10. 2016, 20:14
Ahoj Marku, říká se, že Znojmo má nejlepší brankářskou dvojici v EBEL a já to tak taky vidím. Souhlasíš? :-) _ Díky, že jsi ve Znojmě. Díky za Tvoje výkony, v době, kdy to celému týmu nešlo. Hodně štěstí Tobě i všem Orlům v sezóně. Máte na to tu ligu vyhrát, dejte to prosím! Nutně potřebuju titul v EBEL. Nutně! Díky.

Odpověď:
Ahoj, jo! Titul zvládneme (smích). Děkuji za podporu.
Vašek
13. 10. 2016, 20:31
Ahoj Marku. Já jsem syn tvé sestřenice a s kámošema a rodinou u tebe máme velikou podporu. Jen se tě chci zeptet, kdo ti z Liberce nejvíce zchází. Přeju ti hodně štěstí ve Znojmě.

Odpověď:
Ahoj Vašku, děkuji za podporu! V Liberci jsem měl hodně kamarádů od spoluhráčů, přes kustody, maséry... Nemůžu říct jednoho člověka, který mi schází nejvíc. Děkuji za podporu!
Fanoušek Fanoušek
13. 10. 2016, 23:28
Ahoj Marku, jak vzpomínáš na zápasy proti Znojmu před sedmi lety ještě v ELH, kdy jsi chytal v dresu Mladé Boleslavi a znojemské hráče si mnohdy přiváděl k šílenství, tehdy si v závěru sezóny vychytal čisté konto a se svým týmem si slavil hubenou výhru 1:0, pamatuješ? :)
Doufám, že čistá konta přijdou i ve Znojmě, držím pěsti ;)

Odpověď:
Ahoj, pamatuji si na to. Jak jsem již říkal, do Znojma jsem jezdil moc rád. Znojmo pro mě bylo strašně sympatický soupeř a jsem spokojený, že jsem teď tady. Děkuji za podporu!
Erika
12. 10. 2016, 12:49
Ahoj Marku, jak vypadá tvůj den? Už sis zvykl na Znojmo? Našel sis už své oblíbené místo? Jezdíš se s rodinou podívat i do okolí? Ať se daří!

Odpověď:
Ahoj, ráno vstanu, nasnídám se a jdu na stadion. Když je tu rodina, tak po tréninku máme nějaký program. Pokud jsem tu sám, tak většinou odpočívám nebo si udělám procházku po okolí. Máme rádi hrady, zámky, zříceniny a přírodu. Takže jsme byli na Bítově, v Mašovickém lomu, prošel jsem si Kraví Horu... Snažím se to tady poznat. Moc se mi líbí výhled z hradeb u rotundy, kde je vidět na Dyji. Je tu ale spoustu krásných míst. Děkuji za podporu!
Julius
12. 10. 2016, 13:05
Ahoj Marku, jaký je pocit vyhrát extraligový titul, dokázal sis to pořádně užít, když si věděl, že v Liberci pokračovat nebudeš? Který titul sis užil víc, ve Spartě nebo právě s Libercem?

Díky za odpovědi a hodně štěstí ;)

Odpověď:
Ahoj, užil jsme si to. Měl jsem jen tu nevýhodu, že po čtyřech dnech od titulu jsem šel na operaci s kotníkem, takže jsem to nemohl s tím alkoholem přepísknout (smích). Oslavy byly fantastické a pro mě obrovský zážitek. Užil jsem si to víc v Liberci. Ve Spartě jsem byl ještě mladý a nedokázal jsem si uvědomit, jak je vlastně složité, se k tomu titulu dostat. Děkuji za podporu!
Věrný fanynky
12. 10. 2016, 17:12
Ahoj Schwarzíku,jsme moc rády, že jsi ve Znojmě a chtěly by jsme se zeptat, jestli tvůj syn taky hraje hokej? :)
Jinak už všechny otázky, na které jsme se chtěly zeptat jsou zodpovězeny.
Ať se daří, jseš borec! :)

Odpověď:
Ahoj, můj syn začal trénovat ve Znojmě. Zatím je to útočník. Děkuji!
PAŤA
12. 10. 2016, 17:16
Ahoj Máro, doufám, že si z chyb nic neděláš! Máš moji podporu:) Přeji ať se ti moc daří!!!

Odpověď:
Ahoj, moc děkuji!
Tomáš
12. 10. 2016, 19:19
Ahoj Marku, jak se Ti líbilo v Liberci? A které město je podle Tebe hezčí, Znojmo nebo Liberec? Děkuji za odpověď a přeji hodně životních i sportovních úspěchů.

Odpověď:
Ahoj Tomáši, v Liberci jsem nebydlel, takže jsem ho ani tolik nepoznal. Má tu výhodu, že je v horách. Když ale porovnám města, tak je pro mě zajímavější Znojmo. Mám rád historii. Děkuji!
Petr
12. 10. 2016, 20:22
Ahoj, jak trávíš volný čas ve Znojmě? Stačil si už projít historické jádro města, navštívit podzemí, rotundu, hrad, Radniční věž nebo nějaký vinný sklípek ;) ?
Přeji jen to jen ;)

Odpověď:
Ahoj, postupně to všechno procházím. Moc se mi tady líbí. Vinný sklípek jsem ale ještě nenavštívil. To spíš až po sezóně (smích). Víno mám rád, ale že bych poznal, z jakého je svahu, to ne (smích).
NEWSLETTER