Vedení klubu

Položte vlastní dotazy vedení klubu Orli Znojmo. Odpovídat na ně bude prezident klubu Ing. Pavel Ohera, manažer klubu Mgr. Petr Veselý, sportovní manažer klubu Rostislav Dočekal a trenér A-týmu Jiří Režnar. Redakce vybere ty nejzajímavější dotazy a položí je jmenovaným. Ptát se můžete až do neděle 1. června 2014 do 22:00 hodin.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 42 odpovědí v této kategorii celkem.

standa
1. 6. 2014, 10:44
ahoj chci se zeptat pozvete brien bickel do znojmo co vyhral stenly cup do Znojma
Hokejový Gurmán
1. 6. 2014, 17:58
Dobrý den. Měl bych jednotlivé otázky pro vedení.

Pana Režnara bych se chtěl zeptat:
-zdali nebyl poněkud předčasný odchod golmana Čecha s tím, že noví brankáři nejsou v EBEL vůbec odzkoušeni a není záruka, že by jim to na této úrovni mělo jít.
-dále bych se chtěl zeptat, zdali existuje reálná šance, že bychom mohli ve znojemském dresu opět vidět Radima Bičánka.
Hlavně bych Vám chtěl říct, že během jedné sezóny jste si u mě vydobyl obrovský respekt a uznání a doufám, že tu setrváte co nejdéle!

Pana Veselého bych se chtěl zeptat:
-zdali by nešlo na pozici dj-je angažovat nějakého profesionála. Současný člověk, který tuto pozici zastává, vůbec nerozumí tomuto sportu a hudbě, která k tomu náleží. Navíc neustále hraje každý zápas ty samé ”přiteplené” songy, které se spíš hodí na nějakou dětskou oslavu. Jejich pořadí už známe nazpaměť. Je to velmi trapné! Na veřejném bruslení je např. kulisa obstojná.
-taktéž bych se chtěl zeptat, jestli je vám známo, že redakční web neustále informuje o akcích, které se uskutečnili a málokdy o akcích klubu, které nadejdou. Též jsou jeho prostřednictvím častokrát vypouštěny do éteru dezinformace, např. o datu zveřejnění cen vstupného atd.
-další věc, co mne tak nějak mrzí, je práce s ”kostkou”. Zde je obrovský potenciál, který je minimálně využívaný. Chtělo by se inspirovat na jiných zimních stadionech, kde se hraje nejvyšší soutěž.
-následuje technická poznámka: reklama na ”levné palubky” má příšerný a nekvalitní, uši drásající zvuk
-a další technická, kdy se konečně dočkáme zákazu postávání v uličkách. To nekonečné protlačování je katastrofa, co na to hasiči?! Ať si ti blokující ”opírači” o zábradlí připlatí za místo k sezení..

Pana Dočekala bych se chtěl zeptat, za jakých okolností v minulosti opustil znojemský tým. Panuje tu zde několik polopravd a mýtů, a bylo by myslím dobré uvést vše na pravou míru, alespoň tedy z vaší strany. Doneslo se mi, že zde máte být za účelem kukačky, která v budoucnu odvede naše hráče do Karlových Varů.

Panu ing. Oherovi bych chtěl především poděkovat za to, že nám díky EBEL do Znojma přivedl kvalitní hokej a hlavně, že zde máme Petra Puchera, bez kterého by to už nikdy nebylo ono! Škoda jen, že ani po třech letech v mezinárodní lize nemáme generálního sponzora. Možná by bylo na místě změnit obchodního manažera, případně posílit tento sektor o externí pracovníky, kteří by např. za podíl ze zisku aktivně vyhledávali potencionální sponzory velkých firem např. v nápojovém, automobilovém nebo jiném průmyslu.

VŠEM DOTAZOVANÝM PŘEDEM DĚKUJI!!!

Odpověď:
Ke gólmanům: Vedení klubu si toto nemyslí, věříme, že současná dvojice brankářů má potřebnou kvalitu. Příchod R. Bičánka není na pořadu dne. Dle názoru vedení klubu je DJ Michal Cuper profesionál, nicméně vzhledem k modernizaci multimediálního zařízení na ZS Znojmo uvažujeme o posílení této pozice pro nadcházející ročník.

K webu: Toto je Váš názor, redakční web se vždy snaží informovat o relevantních tématech ve správnou dobu. Samozřejmě někdy může dojít k informačnímu šumu mezi klubem a redakcí za což se omlouváme. Nicméně dle našeho názoru patří web hcorli.cz ke špičce v oblasti sportovních webů. Kostka: Ano, zde i vedení klubu cítí nedostatky a budeme se snažit na této oblasti v nové sezóně zapracovat. Poděkování bylo předáno. Otázka generálního sponzora byla již mnohokrát zodpovězena a byla zmíněna i v debatě s vedením klubu. Klub samozřejmě spolupracuje s lidmi, kteří pomáhají vyhledávat potencionální sponzory. Děkujeme za podnět.
Josef
1. 6. 2014, 17:28
Dobrý den, kdo bude v této sezóně třetím brankářem?
romanrichelieu
1. 6. 2014, 16:19
Dobrý den,mám ještě jeden dotaz na pana trenéra,v týmu je na soupisce napsáno jen osm obránců,není to na sezonu málo? Neuvažujete na tomto postu ještě o posílení? Děkuji Mareček

Odpověď:
Bylo zodpovězeno v debatě a popsáno v následných článcích.
standa
1. 6. 2014, 10:55
ahoj chci se zeptat pozvete brien bickel do znojmo co vyhral stenly cup do Znojma
Karel
1. 6. 2014, 10:57
Chtěl bych se jen zeptat, pro kupujete takové mladý hráče 18ti letý atd? Proč jste nevzali radši do Áčka z juniorky jako je třeba Pelikán a Theimer... a spoustu skvělý hráčů tam bylo.. Tím to jste mě hodně ale hodně zklamalý, nepochopim to a nepochopím!!! Radši je pošlete do prd.. a koupíte z jiný prdele nějaký mladý. A zrovna Aleš a Michael, dali do toho všechno jsou to srdcaři!! ;)

Odpověď:
Bylo zodpovězeno v debatě a popsáno v následných článcích.
standa
1. 6. 2014, 11:04
ahoj chci se zeptat pozvete brien bickel do znojmo co vyhral stenly cup do Znojma
stana
1. 6. 2014, 21:12
Dobrý den.
1)Velký nedostatek je informovanost fanoušků
a)Málo a někdy i nepravdivé informace k budoucím zápasům
b)Málo informací o probíhajících venkovních zápasech
c)Vyjádření trenérů a hráčů z venkovních zápasů téměř žádné (stačí zavolat nebo poslat SMS, či e-mail a trenér nebo hráči se rádi vyjádří)
d)Informace o změnách a pod jsou někdy hodně opožděné
e)Arogance k zaslaným dotazům či poznámkám o špatných údajích, které napsali by se měla okamžitě odstranit
(např: Nemusíte nám posílat ten stejný dotaz desetkrát denně. a další reakce byly dokonce odstraněny)
2)Z EBYSL se nesestupuje, do mládeže dává nemalé peníze město, mnoho znojemských hráčů do kterých 10let město investovalo muselo skončit, proč tedy nehrají tuto soutěž jen odchovanci? Výkonnost neberu jako odpověď, za sezónu se mohou zlepšit, trenéři jsou profesionálové ne?
3)Proč nedostávají šanci znojemští odchovanci Trojan, Kovalský, Tichý, Latner a třeba Muller, Finsterle, Killnar a pod ano?
4)Kde jsou misři ELJ Komínek, Piskoř, Podešva, Opalek, Šaur? a proč nejsou v kádru?
5)Jaká je představa o konkrétním složení týmu a cílech letošní sezony?


Odpověď:
1) Web hcorli.cz přinesl např. v sezónním období za měsíce únor a březen 81 článků, v období hokejové přestávky pak za měsíce květen a červen 36 příspěvků plus nespočet aktuálních informací, fotografií a příspěvků na oficiálním facebookovém profilu klubu. Z pohledu statistiky patří tedy ke špičce v této oblasti. Nad ostatními podněty a připomínkami se vedení klubu zamyslí a bude pracovat na zlepšení.

2) Tato otázka již byla rozsáhle zodpovězena na debatě s vedením klubu a popsána v následujících článcích. Obecně však platí, že ani vedení nejlepšího trenéra nezaručuje potřebnou výkonnost.

3) Vedení klubu má plnou zodpovědnost před všemi partnery, fanoušky za výkony týmu a proto se vždy snaží nasazovat hráče podle nejlepšího uvážení. 4) Viz předešlá odpověď.

5) Tato otázka již byla zodpovězena. Cíle jsou vždy ty nejvyšší.
Danek
1. 6. 2014, 22:00
Co bylo pravdy na tom, že ten velkolepý sponzor měla být KOFOLA? Můžete to vyvrátit?
Ing.Daněk
31. 5. 2014, 09:11
Loni vyhrál s Chicagem Stenly cup Brien Bickel krerý hrál skoro celou sezonu za Orly Znojmo.Letos k tomu má znovu našlápnuto aby pohár obhájili.Pozvete Briana Bickela do Znojma?
Ing.Vlastimil Daněk

Odpověď:
Bryana Bickela jsme s touto nabídkou oslovili, ale bohužel nabitý rozvrh mu to nedovolil.
NEWSLETTER