Ondřej Fiala

Do pondělí 7. ledna 2013 jste mohli pokládat své otázky útočníkovi Znojma Ondřeji Fialovi.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 44 odpovědí v této kategorii celkem.

Pavel
7. 1. 2013, 08:48
Ahoj Ondro,sleduješ olomoucký hokej?Přeci jen jsi u nás s hokejem začínal,ale později ses už v olomouckém dresu neukázal...myslíš,že se to dá ještě napravit?:)Jaký je tvůj vztah k Hané? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Ahoj Pavle, sleduji. Moc rád bych si někdy ještě zahrál v olomouckém dresu, ale tahle otázka je více o osobních vztazích. Hanák su, byl sem a budu!
Pepa z depa
7. 1. 2013, 14:53
Dobrý den, na jak dlouho máte ve Znojmě smlouvu? Pokud jen do letoška, chtěl byste zde zůstat nebo spíš vyzkoušet zase něco nového? Děkuji za odpověď a přeji Vám - a samozřejmě i celému týmu - hodně sil a pevných nervů v posledních rozhodujících střetnutích.

Odpověď:
Ahoj Pepo z depa, smlouvu mám ještě na příští sezonu. Díky za přání.
29Voky
7. 1. 2013, 22:51
Ahoj Ondro,
jsi skvělý mladý a talentovaný hokejista a jsem rád že jsi zakotvil právě ve Znojmě a že se ti daří :). Na ledě jsi k nezastavení a ten tvůj poslední gól proti Villachu ze dne 9.12. (vyhráli jste 7:2) byl nádherný, takový sólo a k tomu i gól, klobouk dolů Ondro :). Byl to neskutečný gól.
1)Co tě napadlo vzít puk a projed celým hřištěm s tím že ho nikomu nepučíš a dáš i gól?
2)Jak se ti hrálo s Bryanem Bickellem ?
3)Jak vidíš naděje týmu v boji o Play off a snad i v něm?
4)Kdo tě k hokeji přivedl a jaké byly začátky?
Přeji hodně štěstí, hodně gólu v síti soupeřů ,ať se ti daří a ať se ti vyhýbá zranění :).

Odpověď:
Ahoj Jirko, k takovému gólu je zapotřebí hodně štěstí a já ho v tu chvíli měl. S Bryanem se mi hrálo dobře. Já se bojů o play-off přímo účastním, děláme vše proto, abychom se tam dostali. K hokeji mě přivedl můj starší bratr, který hokej hrál. Navíc můj táta trénoval v Olomouci žáky. Ale bruslit mě naučila máma na rybníku. Díky za přání.
Robert Tobiáš
6. 1. 2013, 19:22
Ahoj Ondro,co si myslíš o Znojemských fanoušcích ? ,jsou lepší než v Chomutově? :)

Díky za odpověď a hodně štěstí v životě a na ledě ;)

Odpověď:
Ahoj Roberte, je tu skvělé publikum. Hodně nás povzbuzuje, a to nás dokáže vyburcovat na ledě k lepším výkonům. S Chomutovem se to těžko srovnává, jelikož tam jsem zažil postupové oslavy a doufám, že se nám povede něco podobného zažít i tady ve Znojmě. Díky za přání.
Marie
6. 1. 2013, 22:15
Ahoj Ondro. Myslis,ze je odchod Bryana Bickella pro Znojmo ztratou? Jak na nej budes vzpominat? Probehla i nejaka hracska rozlucka s Bryanem? Maruška

Odpověď:
Ahoj Maruško, tak určitě. Bude nám tu chybět. To nevím, protože jsem ani nedohrál kvůli nemoci a šel se domů léčit.
aleš rada
5. 1. 2013, 15:26
ahoj ondro skym se ti nejlépé hraje.


Odpověď:
Ahoj Aleši, už jsem odpovídal.
Zdenda
5. 1. 2013, 18:48
dobrý den Ondro,
co říkáte na rozhodčí v EBEL?Z pohledu diváka to často vypadá, jako kdyby svou roli nezvládali.Zjišťujete si dopředu,kdo bude daný zápas pískat,nebo je vám to jedno? Pokud ne,je nějaký rozhodčí,u přečtení jehož jména se zhrozíte?A naopak? Diky za výhru v Grazu a hodně štěstí na Dornbirn.

Odpověď:
Ahoj Zdendo, jelikož se k tomu nemůžu vyjádřit, tak říkám, že "supr". Spíš mi vadí, že každý rozhodčí má svůj vlastní metr. Během zápasu se rozhodčími nezabývám, jsou součástí hry a já jejich rozhodnutí musím respektovat. Žádného oblíbeného nemám. Nemáte zač.
Janča
4. 1. 2013, 13:27
Ahoj Ondro,jaká je tvá přezdívka v týmu? A jaké přezdívky mají zahraniční kluci? Konkrétně Bryan, Kyle, Burke, Kim a Vesa? A Marek Uram? :-) Ať se ti dál daří jako doposud!!

Odpověď:
Ahoj Jančo, mám přezdívku Fajla. Je to přezdívka po mém bratrovi. Bryan... Big. Kyle je Kajlič. Burke je Burkie. Kim má přezdívky Slunečník (Sunny man) nebo Kimič, a ještě Flying Fin. Vesa je Vesič. Marek Uram má přezdívku Ježíš. Díky za přání.
enetnn
4. 1. 2013, 15:07
Čau Ondro
Co ty a pověrčivost? Máš nějaký speciální rituál? A co tvoji spoluhráči? Práskni na ně něco :) Jaký dojem na tebe zatím udělal Bryan Bickell a Kyle Wharton? Přeju pevné zdraví celému týmu :)

Odpověď:
Ahoj, moc pověrčivý nejsem, ale když přeběhne černá kočka přes cestu, tak si odplivnu. Speciální rituál nemám. Spíš si před utkáním potřebuji vše pořádně připravit. Každý si své rituály drží pečlivě pod pokličkou, takže je těžké něco zpozorovat, pokud to není vyloženě výstřední. Dojem na mě udělali dobrý, dobře se mi s nimi hraje.
Syfazoo
4. 1. 2013, 19:16
Ahoj Ondro, mám celkem dost otázek, tak doufám, že mi odpovíš :).
Jaké město v česku se ti nejvíc líbí? Do jakého města by ses chtěl podívat? V jakém týmu se ti zatím hrálo nejlépe? S kterou hokejovou hvězdou by sis rád zahrál? Která evropská hokejová liga je podle tebe nejlepší, co se týče atraktivity a kvality hokeje? Co říkáš na znojemské víno?
Díky za odpovědi a za všechno co děláš pro tým, jsem rád že jsi tady. Hodně gólů a štěstí, play-off je vaše :).

Odpověď:
Ahoj, nejvíc se mi líbí Olomouc. Není ani velká ani malá. Jednou bych se rád podíval to Tokya nebo do Bangkoku. Kariéru zatím nemám příliš dlouhou, ale ty, co stojí za zmínku, jsou Everett Silvertips, Saskaton Blades a Znojmo. Rád bych si zahrál s Bobby Orrem nebo třeba s Waynem Gretzkym. Nejlepší je podle mě KHL, v Evropě nemá konkurenci. Zatím jsem pil pouze dobrá znojemská vína. :-) Díky za přání.
NEWSLETTER