Peter Pucher

Do pondělí 12. prosince 2011 můžete pokládat své otázky Peteru Pucherovi.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 62 odpovědí v této kategorii celkem.

Pokorny
12. 12. 2011, 09:26
Gratuluji ke včerejšímu cennému vítězství nad Lincem 4 : 2 a k Tvému velmi slušnému výkonu i celého mužstva. Souhlasím s trénerem, že se nám lépe hraje s kluby, která chtějí hrát hokej a ne jen bourat(bohužel jsou to teď pro nás soupeři, které musíme v závěru zákl.č.EBEL ligy porážet!). Všiml jsem si, že hráči Lince poznali, že dobře tvoříš hru a stal jsi se pak terčem několika nevybíravých zákroků i vcelku ve slušně hraném utkání.Moje otázka je na Tvůj názor, jak hodnotíš EBEL ligu z pohledu cíleného likvidování klíčových hráčů ze strany některých klubů ze spodní části tabulky(záměrně se neptám na výkon rozhodčích, kteří evidentně někdy straní zavedenějším klubům EBEL ligy)?
Dále se chci zeptat, jak intenzívně trénujete přesilovky, protože kromě Vaší řady, je to špatné a dále se chci zeptat, jak se věnujete na tréninku vhazování, protože to je (kromě Tebe)katastrofa(gól na 3 : 2 od Lince bylo fatálně prohraném-pokolikátá za sebou??? od Radka Hamana)? Děkuji za Tvoji reakci.

Odpověď:
Zdravím, nevím, jestli jde přímo o likvidaci. Když soupeř prohrává a je jasné, že prohraje, tak hraje tvrději, snaží se dohrávat některé situace. Nemyslím si, že by likvidovali záměrně nejlepší hráče. Na druhou stranu i my máme za úkol napadat, takže není to jen tak, že by soupeři hráli tvrdě a my jen stáli. I když to není naše hlavní parketa, snažíme se hrát tvrdě, momentálně máme v týmu i typy, které jsou na to vyloženě stavěné. Přesilovky se snažíme pilovat téměř na každém tréninku. Nedaří se podle našich představ, ale cvičení dělá mistra. :-) Někdy po tréninku zůstanou na ledě centři a dávají si mezi sebou buly, takže se dá trénovat i vhazování, speciální tréninky na buly nejsou, ale trochu se potrénovat dají.
Miroslav
12. 12. 2011, 11:32
Zdravím, Petře, poslední dobou se znojemští hráči dostávají do bitek (Stehlík, Jarůšek), nechystáte se je napodobit? Vás bych se docela rád viděl bít :-) I když chápu, že Vaše síla je v něčem úplně jiném. Vyprovokal Vás již někdo k nějaké bitce (ať už v této sezóně, nebo v letech předchozích?). Děkuji za odpověď. Mirek.

Odpověď:
Zdravím, já se moc nebiji. Naposledy jsem se bil snad někdy v juniorce nebo dorostu. Kdyby na to přišlo a někdo by do mě skočil, tak není problém se pobít. Ale nevyhledávám to a raději hraji hokej, tvořím hru, dávám góly.
Alessio
12. 12. 2011, 13:42
Dobrý den pane Pucher,
chtěl bych se Vás ve svém druhém dotazu zeptat, zda jste hrál za nějaký zahraniční klub (mimo ČR a SR), případně zda jste byl někdy draftován z NHL ?
Díky.

Odpověď:
Dobrý den, draftovaný jsem nebyl, nehrál jsem za žádný zahraniční klub.
Feedy-speedy
12. 12. 2011, 14:17
Ahoj.Dotazů už tady padlo mnoho, tak už mě napadá snad jen jeden: "Fakt má T. Komínek na těch jeho krasobruslařských bruslích vepředu zoubky?" :-) :-) :-)
Jinak přeju hodně úspěchů tobě i celému týmu a děkuju za radost, kterou jste nám posledníma zápasama udělali. Ať slouží zdraví a vidíme Tě na zápasech v orelském dresu ještě aspoň 10 let. :-)

Odpověď:
Ahoj, nemá na bruslích zoubky, jsou to normální brusle, jen mají bílou barvu.
Děkuji za přání, doufám, že vám budeme dělat radost i nadále.
Janka
12. 12. 2011, 14:42
Ahoj Peter, jak to vypadá s tvou trenérskou licencí? Před sezónou se psalo, že ses dal na studium, už máš po zkouškách? Jestli ano, jak probíhaly? :-) Ať se ještě dloooouho daří! J.

Odpověď:
Ahoj, studium jsem ukončil před dvěma týdny. Jsem rád, že se vše povedlo. Zkoušky probíhaly v pohodě, myslím, že nebyl problém. Chtěl bych pozdravit zkoušející, kteří mě zkoušeli. Děkuji. :-)
Voky
12. 12. 2011, 15:25
Dobrý den :) chtěl bych se zeptat jestli máte před zápasem nějaký rituál :) a planujete ve Znojmě zůstat??? Já doufámn že ano protože jsem vašemu příchodu nemohl ani uvěřit :) Mnoho golu a asistenci a uspěchu celému týmu přeju ;)

Odpověď:
Dobrý den, žádný speciální rituál nemám. Zůstat chci co nejdéle.
Děkujeme za podporu.
Du_Blade
12. 12. 2011, 16:37
Dobrej
Možna už se na to tady někdo ptal ale nece se mi to prolízat:-) Jsem se chtěl zeptat proč ste si zvolil zrovna číslo 33?
Díky za odpověď

Odpověď:
Zdravím, to číslo jsem si vybral na vojně v Popradě, poradil mi ho kamarád. Říkali jsme si, že je to takové pěkné číslo, tak jsem si ho vzal.
Hanča
12. 12. 2011, 21:17
Ahoj Petere. Seš výbornej hráč. Co máš rád za jídlo? Měj se pěkně a pozdravuj kluky v kabině.

Odpověď:
Ahoj, děkuji. Já jako správný Slovák mám nejraději halušky.
Pozdravovat budu.
P€TR
12. 12. 2011, 22:01
Zdravím Petere,
Nevím jestli se už někdo ptal ale netoužíš si zase zahrát s M. Uramem ve Znojmě ? Jinak přeji hodně štěstí a gólů.


Odpověď:
Ahoj, ptalo se mě na to už asi čtyřicet dva lidí. :-) Ale rád zopakuji - Chtěl bych si s Markem zahrát.
Díky.
špajda.m
12. 12. 2011, 22:57
Ahoj Pepe, dotazů tady bylo dost a dost, tak bych Ti chtěl jen popřát, ať se daří a ať to tam padá nejen tobe a těm, co tak skvostně nahráváš, ale i všem ostatním.
Ale tak ještě nehokejovou otázku: Jaký filmy/seriály máš rád nebo na jaké sporty se rád díváš?
Tak se měj a hrajte, chlapi, tak jak poslední dva zápasy ;-)

Odpověď:
Ahoj, filmy mám rád. Hlavně české filmy, komedie z let 70. a 80. např. s Menšíkem. Mám rád starší české pohádky. Podívám se i na americké filmy, které běží v televizi, s tím nemám problém. Seriály moc nesleduju. Ze sportů se rád podívám na tenis.
Budeme se snažit dělat vám radost i nadále.
NEWSLETTER