Lukáš Sáblík

Do pondělí 12. září 2011 můžete pokládat své otázky brankáři Lukáši Sáblíkovi.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 46 odpovědí v této kategorii celkem.

jitka
12. 9. 2011, 00:16
Zdravim Lukasi, mas nejaky ritual pred tim,nez jdes na led? Je nejake specialni jidlo nebo piti,ktere musis mit pred zapasem? Hodne skvele odchytanych zapasu!

Odpověď:
Zdravím, každý má nějaký svůj rituál, já se od rána snažím soustředit na zápas. Jídlo si dávám vždy nějaké lehké, těstoviny, rýže, kuře. Díky za podporu.
xXx
12. 9. 2011, 02:51
Jak vzpomínáš na svuj neslavnej zápas 9.2.2002 v Třebíči ? (10-1)

Odpověď:
I takové zápasy se odehrají, určitě nebyl první ani poslední, pouze mě mrzelo, že jsem ho musel odchytat celý až do konce, ale už jsem to dávno hodil za hlavu.
WKS Bialystok
12. 9. 2011, 12:48
Ahoj, jak vzpomínáš na působení v Ústí nad Labem? Chytal si tam dlouho, ale ten odchod neproběhl asi úplně v klidu...

Odpověď:
Ahoj, v Ústí nad Labem jsem byl spokojený, byl tam výborný tým. Konec angažmá nebyl dramatický, ale mohl proběhnout korektněji.
Katka
12. 9. 2011, 19:07
Ahoj Lukáši, jaký je cíl pro letošní sezonu? A jak vysoko hodnotíš rakouskou ligu?

Odpověď:
Ahoj, cílem je pokusit se o play-off. Soutěž má určitě slušnou úroveň, řadil bych ji mezi naši první ligu a extraligu.
Syfazoo
12. 9. 2011, 19:31
Ahoj Lukáši,

chtěl bych se zeptat, o jakém týmu z EBE ligy si myslíš, že bude pro Znojmo tím nejtěžším soupeřem. Taky by mě zajmalo, na kolikáté místo věříš, že tým dosáhne po základní části.

Odpověď:
Ahoj, soupeře jsem ještě neviděl hrát všechny, těžko se odpovídá. Kvalitní jsou všechny týmy. Doufám, že se nám podaří být do osmého místa, abychom si zahráli play-off.
Marcela
11. 9. 2011, 14:22
Ahoj Lukáši, co ty a ostatní sporty? Hodně sportovců teď hraje golf, ty taky? Je nějaký sport, který nemáš rád? Marcela

Odpověď:
Ahoj, v závodním období jiný sport neprovozuji. Ve volnu si zajdu zahrát squash, tenis, basket. I když jsem byl pět let v Karlových Varech, na golfovém hřišti jsem byl pouze jednou při klubovém focení. Vyloženě neoblíbený sport nemám.
Honza
11. 9. 2011, 17:42
Ahoj Lukáši, především velký díky za to, co jsi pro nás ve Varech odchytal. Doufám, že si někdy vzpomeneš na Vary a hlavně na naší starou plechárnu, kde byla zaručeně nejlepší atmosféra ligy v play off. Po změnách v kádru jsem vás všechny sledoval a jsem rád, že jsem tě našel na soupisce. Snad se ti příprava vydařila, aby si jim to mohl tam v auslandu ukázat.

Odpověď:
Ahoj, na plechovku budu vzpomínat určitě raději než na novou arénu. :-) Všem se nám tam dařilo lépe. Díky za přání.
Verča
10. 9. 2011, 18:08
Čau Lukáši, byl ses podívat na vinobraní? Jak se ti líbilo? Viděl jsi to znojemské poprvé nebo jsi tu uz někdy byl? A co ty a různé adrenalinové atrakce? Hodně štěstíčka do sezony. Veronika

Odpověď:
Ahoj, na vinobraní jsem bohužel nebyl. Doufám, že se na něj podívám někdy v budoucnu. Adrenalinové sporty moc nemusím, mám pud sebezáchovy. :-) Děkuji.
Martin
10. 9. 2011, 18:46
Dobry den, jsme na zacatku sezony, jaky je tvuj tip na umisteni znojma? Je tady takove tajne prani na play-off, myslis, ze se to da zvladnout? Co rikas na to, ze se hraje tolik zapasu o vanocich i na silvestra? jak jsi na tom s cestovanim, napr. ted do Zahrebu? diky za odpovedi.

Odpověď:
Dobrý den, určitě bychom se rádi probojovali do play-off, zvládnout se to jistě dá. Hokej se hraje pro lidi, takže jsou tomu přizpůsobeny termíny utkání, zřejmě bude vyšší návštěva. Cestování bude opravdu hodně, nezbývá nic jiného, než se s tím vyrovnat.
Honza
9. 9. 2011, 10:00
Zdravím, Lukáši, vybavíš si ve své kariéře zápas, který se ti opravdu hodně povedl a občas si na něj třeba i vzpomeneš? Popř. zákrok, který ti dlouho nedal spát? Ať se daří.

Odpověď:
Zdravím, těch zápasů už bylo tolik, že si nejde pamatovat všechny. V každé sezóně se najde jeden super a nějaký, na který bych raději nevzpomínal. Doufám, že těch prvních bude většina. Díky.
NEWSLETTER