Vedení klubu

Máte nějaký dotaz na vedení klubu Orli Znojmo? Nebojte se zeptat v této rubrice.
Položené dotazy budou jednou týdně hromadně odeslány jednomu ze spolumajitelů klubu.

Redakce si vyhrazuje právo smazat nesmyslné, duplicitní, či urážlivé příspěvky.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 93 odpovědí v této kategorii celkem.

ZN
18. 5. 2011, 18:22
Dobrý den, neuvažujete angažovat Petra Obdržálka ze Skalice? Hrával hodně dobře za Třebíč....
Marie
15. 5. 2011, 19:48
Dobrý den,jen jsem se chtěla zeptat proč není nějaký malý dáreček ke všem pernamentkám?Zapoměli jste na ty,co stojí v kotli,nebo jeho okolí.To je stání bez místenky. Děkuji za odpověď.
Jose
14. 5. 2011, 09:59
Kdysi před začátkem utkání běžela na kostce videoznělka,kde se oblíkali Pucher a Uram..kam se poděla? popřípadě,,Je někde ke stažení?
Jirka
28. 4. 2011, 17:44
Postupně mně přestalo v Hostan aréně chutnat (párek apod.), tím pádem mně i méně bavil hokej kvůli bordelu (promiňte, jinak se to zazvat nedá) na stadionu. Záchody vzadu v pravo, to je děs. Velká hnusná černá pavučina tam visela celou sezonu, smrad, nevětráno. Než sei zase koupím permanentku, budu si chtít stadion projít. Cystáte nápravu?
Jaroslav
4. 4. 2011, 10:08
Dobrý den, mám otázku na obsazení trenéru u jednotlivých mládežnických kategorií...děkuji
Kris
3. 4. 2011, 16:23
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli za nás bude hrát příští sezónu Tomáš Rachůnek. Děkuji.
Jarda
2. 4. 2011, 20:57
budetu hrát příští sezonu Adam Havlík
Jiri Elias
7. 3. 2011, 17:48
Co stoji finsky brankar junioru,ktery si vubec nezachytal.Odkud jsou penize,z prispevku mladeze,nebo mesta.Ubytovani,strava a jiste kapesne.Neplatime nahodou tomuto hraci lonsky pobyt syna juniorskeho trenera ve Finsku.Letos je v USA,tak pristi rok budeme platit asi americkeho hrace.Budete muset asi zvysit prispevky pro rodice tech nejmensich.Jen tak dal.
Jiri Elias
3. 3. 2011, 12:21
Kdo bude platit led mesic pro juniory,kdyz ostatni muzstva 11.3.konci a led ma byt az do 14.4.2011.Je to z penez prispevku mladeze(az 9.000 za sezonu).to pro par hracu,kteri se kupuji z jinych klubu na sezonu,je jen pro slavu pochybneho trenera z Brna.Vy si myslite,ze v cervenci bude nekdom znat jmeno mistra junioru.Co tam delate vsichni vyboranti,jak se starate o nase penize?Kdyz to tak nekdo chce,at se financuje juniorsky hokej samostatne.Vetsina dorostencu ze Znojma totiz zkonci nekde v Trebici(to v lepsim pripade)a trener si nakoupi stejne hrace nekde v republice.Proc,protoze ma z kazdeho hrace 10%.Proto musi stejne dobry hrac ze Znojma odejit.To neni vymysl par rodicu,ale moralni profil tohoto mtrenera,je prinejmensim podivny.Zajedte ze syny do Brna na zapas s Kometou a uslysite zajimave veci.V Brne,ani nekde jin de si totiz tento trener ani nebrnkne.Tak si nechme pro slavu jednoho blba rozbit Znojemsky hokej.To by vas do jednoho vyboranta,musel pan Vlasak nakopat do prdele.Protoze,co on vybudoval,vy nyni systematicky nicite.
p. Josef Čermák
24. 2. 2011, 07:54
Pánové jenom poznámečka... Začněte něco dělat s tou pořadatelskou službou!!!!!!!!! Včera (23.2.) bylo na mále a kdyby se rozeběhlo víc Jihlaváků tak máte problém Vy!!!!!!! Být Vámi tak alespoň na ty vypjatější zápasy najmu pravou security službu např. tu co dělá v Havl.Brodě a Jihlavě a ne bandu pokakánků honících se za slepicí.. Akorát jsou pro smích všem a "fanoušci" si na ně víc dovolí.. Za to co včera předváděli Jihlavští "fans" by je Jihlavští pořadatelé vyvedli a byl by klid, ne oni ze sebe nechají dělat pitomce, žďuchat do sebe a pak hostům ještě lezou do zadečku aby se jim náhodou něco nestalo, tak kde jsme????????? Vy vždycky napíšete že to řešíte ale nakonec je to vždy to samé - Pod kotlem stojí pár vystrašenejch důchodců z pracáku!!!!!! Zamyslete se nad tím dřív, než budete platit nějáké pokuty!!!!!
NEWSLETTER