Redakce webu

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 6125 odpovědí v této kategorii celkem.

Josef Sauer
6. 5. 2024, 15:47
Zdravím, jak to bude vypadat s hokejem v nadcházející sezoně ? Už by to chtělo něco zveřejnit.
Šrubař Petr
2. 1. 2024, 15:37
Dobrý den. V loňském roce jste mě psali, že statistiky na vašich stránkách jsou stejné tak jako na stránkách hokej.cz. jelikož si ty statistiky vedu, přesto jsem zjistil, že asistence v Třebíči byla napsaná různě hcorli - Beránek, hokej.cz - Matuš. Co je pravda?
Vladimír Ostřanský
18. 11. 2023, 13:50
Dobrý den, zajímalo by mne, proč za poslední zápas s Prostějovem nebyla u druhého gólu Orlů připsána asistence Pavlovi Jenyšovi. Podle mně se zásadní dění těsně před gólem odehrávalo v trojúhelníku Orlů, na jehož přední špici byl Bukač, který určitě nebyl v dráze Jenyšovy přihrávky a nemohl ji tak tečovat nebo jinak směrem ke Svobodovi usměrnit. Navíc, kdyby tomu tak i bylo, pak by Pavel Jenyš musel mít alespoň druhou asistenci, nikoliv Hruška. Na záznamu je celá situace zcela zřejmá a rozhodčími přiznané asistence tak jaksi nehrají. Zajímalo by mne taky, jestli existují možnosti oficiální statistiky opravit, když se přijde na chybu, o jakou se v tomto případě evidentně jedná (chápu, že např. s chybně uznaným nebo neuznaným gólem se zpětně asi už nedá nadělat nic...). Děkuji za odpověď, V. Ostřanský
Karel Ševčík
31. 10. 2023, 09:33
Dobrý den, jak je na tom hráč Nečas, jsem ze Zlína a včerejší událost mne dost vyděsila. Děkuji za odpověď ŠEVČÍK KAREL
Antonín Fellinger
16. 10. 2023, 19:37
Dobrý den,i když tuším že ani na tohle nedostanu odpověď i tak se ptám proč je problém u některých hráčů zveřejnit foto.Kdysi jsem se na podobné ptal prostř.telefonu a jednou mi bylo sděleno že se bude fotit až na začátku sezony,poté zase prý až budou nové web.stránky.Stránky už nové jsou a nic se nezměnilo když pominu že u některých hráčů kteří foto měli je zničehonic nemají.
hermik
10. 10. 2023, 14:57
Dobrý den, nevím jestli jsem někde informaci o tom, že se 11.září vylosovali výherci z držitelů permanentek neprošvihnul. Taky pokus koupit permanentku za cenu již od 1600,- která je webu mi nějak nejde? Díky za vysvětlení
Ladislav Frühauf
29. 9. 2023, 17:02
Chtěl bych se zeptat kdy bude možné si koupit nový plakát.
Fellinger A.
4. 9. 2023, 13:08
Dobrý den,chtěl bych se zeptat proč tento web funguje-nefunguje i když tuším že se nic moc nezmění.Proč to tu nemůže být podobné jako u Pirátů či Havířova apod.?Horší weby mají snad už jen Vel.Meziříčí a Vyškov (2 liga).Odjakživa fandím Znojmu ale poslední dobou dost uvažuji že začnu fandit někomu jinému i když jsem znojemský patriot.Ale s ohledem na tuhle špatnou informovanost mě to k tomu kroku nutí a podotýkám že mi to rve srdce.Jen dodám že takhle nepřemýšlím jen já.
S pozdravem Fellinger A.
hermik
25. 7. 2023, 14:48
Měli jsme vždy uloženou permanentku v aplikaci ale teď bohužel není v appstoru k nalezení?
Bedra
11. 6. 2023, 11:26
Dobry den....mohu se zeptat proč u týmu není žádný kustod/masér?..... Trojan a nebo Luboš působí kde?
NEWSLETTER