Orli Znojmo Orli Znojmo

Orli v mobilu! Je tu zbrusu nová mobilní aplikace

Orli Znojmo spouští ve spolupráci se společností Enigoo testovací verzi nové mobilní aplikace, díky které si mohou fanoušci užívat zápasy snadněji a s větším pohodlím než dříve.

Kromě aktuálních novinek z klubu jsou v aplikaci pro uživatele připraveny funkce nákupu vstupenky nebo objednání přání, které bude během utkání zobrazeno na kostce nad ledem. Držitelé permanentek si svou kartu mohou s aplikací spárovat a následně svá místa spravovat. Pro permanentkáře, kteří mají svá místa na sezení, je jako bonus připravena funkce objednávky občerstvení i s donáškou až na jejich místo.

Přehled funkcí mobilní aplikace

• Zobrazení aktualit s proklikem na web klubu
  • Nákup vstupenek
  • Objednávka vzkazu na kostku
  • Možnost zasílání klubových notifikací (změny termínů, důležité informace, přestupy atd.)
  • Spárování aplikace s permanentní kartou či kartami
  • Uvolnění místa permanentkáře (lze nastavit pro jednotlivé zápasy)
  • Při zakoupení místa jiným zájemcem 10 Kč cash back na kredit
  • Dobití kreditu
  • Přehled realizovaných transakcí
  • Přehled zakoupených vstupenek
  • Pro sedící permanentkáře možnost objednání občerstvení

Na dalších funkcích se pracuje a budou postupně přidávány. V případě nedostatků či chyb v aktuální první verzi aplikace budeme rádi, pokud nám o nich dáte vědět.

Novou aplikaci je nyní možné stáhnout pro zařízení od společnosti Apple ZDE, pro zařízení s operačním systémem Android ZDE.