Orli Znojmo Orli Znojmo

Musíme dál tvrdě pracovat, nabádá sedmibodový Yellow Horn

Musíme dál tvrdě pracovat, nabádá sedmibodový Yellow Horn

Na čele tabulky produktivity nové sezóny EBEL se skví indiánské jméno. Útočník Orlů Colton Yellow Horn opanoval úvodní dvě kola, v nichž čtyři branky vstřelil a na další tři nahrál. „Vyšlo mi to, to je pravda. Ale nemyslím si, že je to jenom moje zásluha,“ říká šikovný útočník.

Když mluví o svých úspěších a trefách v prvních dvou duelech, jako by se kanadský útočník skoro styděl. „Byly to šťastné odrazy,“ řekne nejprve, pak se trochu zarazí. „Dobře, některé góly byly hezké, ale byly tam i momenty, kdy se ke mně šťastně odrazil puk,“ doplňuje.

Hned vzápětí ale upozorňuje, že i tyto momenty mají svůj důvod. „Celý tým pracuje velmi tvrdě a zlepšuje se. Máme na ledě dobrý přístup, dáváme do toho vše a díky tomu si vytváříme příležitosti. Vychází nám teď prakticky vše, to se sice může změnit, ale když budeme i nadále pracovat tvrdě, šance přijdou,“ ví Yellow Horn.

Neopomíná zmínit ani novou a zatím skvěle fungující spolupráci útoku, kde kromě něj figurují také David Bartoš a Ondrej Šedivý. „Sedli jsme si dobře, postupně si vytváříme vzájemnou chemii a zvykáme si na sebe. Oba dokáží tvořit hru a mají i dobrou střelu. Na mých bodech mají velkou zásluhu, ale to i ostatní spoluhráči. Hrajeme dobře, jsme mladý, dravý tým a doufám, že se budeme ještě zlepšovat,“ věří.

Související články