Orli Znojmo Orli Znojmo

Jak dopadnou hokejisté v kopačkách? Užijte si odpoledne pro celou rodinu!

Jak dopadnou hokejisté v kopačkách? Užijte si odpoledne pro celou rodinu!

Znojmo - Již ve středu 19. června od 17:30 se na hřišti IE Znojmo v Oblekovicích uskuteční tradiční fotbalové utkání mezi znojemskými hokejisty a jejich fanoušky. Kromě sportovního zážitku bude pro diváky přichystáno i plno dalších akcí. Svá vystoupení si připravil DDM Znojmo, k dispozici budou atrakce pro děti a na své si přijdou i sběratelé podpisů. Kromě znojemských stálic se mohou fanoušci těšit například i na Zdeňka Blatného.

Pro fanoušky bude přichystáno i občerstvení za lidové ceny (pivo/limo 10,- Kč, uzená cigára 20,- Kč). V přestávce mezi poločasy proběhne soutěž o permanentní vstupenku na sezónu 2013/2014. Celou akcí provedou moderátor Milan Jonáš a DJ Izzy Cooper.

Svá vystoupení si připravil i Dům dětí a mládeže Znojmo. Před úvodním výkopem vystoupí roztleskávačky z kroužku aerobiku pod vedením paní Andresové a o přestávce se předvede další skupina aerobiku s choreografií na stepech.

Po celou dobu bude dětem k dispozici skákací hrad, trampolína, dětský koutek s deskovými hry, malování na obličej, balónky atd. Exhibice se zúčastní i Promo Tým Hitrádia Magic.