Další hokejový svátek ve Znojmě! Reprezentace zde vyzve Rakušany

Aktuální zprávy
ÚT 29. 1. 2019
Česká hokejová reprezentace opět zamíří do Znojma! V rámci Euro Hockey Challenge zde 10. dubna sehraje výběr trenéra Miloše Říhy utkání proti Rakousku. Prodej vstupenek by měl být zahájen v průběhu února.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Národní tým se do Znojma v poslední době vrací velmi často. Dubnové klání bude už čtvrtým zápasem reprezentace ve Znojmě za posledních pět let. Na jaře 2015 se na ledě Nevoga arény utkali Češi s Finskem, o rok později dvakrát se Švédskem. Nyní bude soupeřem náš jižní soused z Rakouska.

„Děkujeme hokejovému svazu a společnosti ProHockey za projevenou důvěru. Potvrzuje to, že naše vzájemné vztahy jsou vysoce nadstandardní. Národní tým se do Znojma rád vrací, v minulých letech jsme akci zvládli vždy profesionálně připravit. Věříme, že i tentokrát společně zaplníme znojemský stadion a fanoušci vytvoří skvělou atmosféru," říká manažer Orlů Petr Veselý. „Velký dík samozřejmě patří také městu Znojmu, které nám vytvořilo takové podmínky, abychom takovou akci mohli uspořádat," dodává.

Česká reprezentace utkáním ve Znojmě odstartuje přípravné období před mistrovstvím světa na Slovensku. Odveta proti Rakušanům je na programu o tři dny později v Linzi. Kompletní program přípravných zápasů najdete v tabulce níže:

DatumUtkání a místo
10. 4. Česko – Rakousko, Znojmo
13. 4. Rakousko – Česko, Linz
17. 4. nebo 20. 4. Česko – Německo, Karlovy Vary
18. 4. nebo 21. 4. Česko – Německo, Karlovy Vary
26. 4. Slovensko – Česko, Trenčín
27. 4. Slovensko – Česko, Nitra
2. 5. Finsko – Česko, Brno
4. 5. Česko – Švédsko, Brno
5. 5. Česko – Rusko, Brno

Veškeré informace a ceny vstupenek najdete v průběhu února na sociálních sítích @narodnitym a webu www.hokej.cz.