Aqotec Orli Znojmo Aqotec Orli Znojmo

Potvrzeno! Další tři zápasy Orlů v televizi

Potvrzeno! Další tři zápasy Orlů v televizi

Po premiéře EBEL na SPORT5 se mezinárodní hokejová soutěž vrací na obrazovky této celostátní stanice. Nadstavbové utkání Orlů proti Linzi 1. března a první dva domácí duely čtvrtfinále odvysílá tento volně dostupný kanál v přímých přenosech ze Znojma.

„Jsme rádi, že se nám podařilo dohodnout na dalších přenosech. Diváci po celé republice budou moci zhlédnout nejzajímavější část sezóny EBEL. Jednání stále pokračují, o přenosy dalších utkání se zajímá více subjektů, což potvrzuje, že zájem o EBEL a Orly Znojmo stále roste. To je pozitivní také z hlediska propagace města Znojma a celého znojemského regionu,“ řekl manažer klubu Petr Veselý.

„Díky již domluveným přenosům se Orli Znojmo představí v letošní sezóně minimálně pětkrát před televizními kamerami v přenosu, který mohou naladit diváci po celém Česku. Navíc minimálně jedno utkání odvysílá rakouská ServusTV. Tím se v televizní propagaci můžeme rovnat extraligovým klubům,“ dodává Veselý.

Televizní kanál SPORT 5 je pro diváky dostupný volně v síti pozemního digitálního vysílání Multiplex 3 a nově v Regionální síti 8. Většina české populace si tak může jednoduše naladit program SPORT 5 pomocí svých set-top boxů nebo vestavěných tunerů, které dnes má většina moderních televizních přijímačů. Pokrytí dosáhlo 85 % populace v České republice, zároveň došlo k rozšíření i na Slovensku. Na území Česka a Slovenska zůstává SPORT 5 u všech kabelových operátorů a na satelitu (Sky link, UPC), je také součástí programové nabídky služby Topfun.

Televizní utkání Orlů
Znojmo – Linzneděle 1. 3. od 17:45
Čtvrtfinále play-offpodle umístění Orlů v nadstavbě:
buď pátek 6. 3. a úterý 10. 3.,
nebo neděle 8. 3. a pátek 13. 3.