Orli Znojmo Orli Znojmo

Přijďte na hokej, odneste si vánoční pohlednici, a podpořte tak dobrou věc!

Přijďte na hokej, odneste si vánoční pohlednici, a podpořte tak dobrou věc!

Znojmo - Orli Znojmo pro vás ve spolupráci s Domovem dětí Znojmo, Hakenova 18, fotografkou Janou Poláškovou a Fan Clubem znojemských Orlů připravili sérii vánočních pohlednic a novoročních přání, jejichž zakoupením podpoříte dobrou věc a pomůžete dětem. Vzniklé vánoční pohledy a novoroční přání bude možno zakoupit v průběhu zápasů 22. 12. s Jesenicí a 28. 12. s Klagenfurtem. Výtěžek z prodeje bude veřejně věnován Dětskému domovu Znojmo na financování ozdravného pobytu pro děti „Mořský koník“.

Orli Znojmo spolupracují se znojemským dětským domovem dlouhodobě. Letos se navíc rozhodli v předvánočním období udělat ještě něco navíc.

„Kromě vzájemných návštěv a volných vstupenek na naše zápasy jsme přemýšleli, jak těmto dětem dále zpříjemnit chvilky v jejich náhradním domově. Proto nás velmi zaujal nápad Jany Šimáškové a Jany Poláškové, které přišly s projektem vánočních pohlednic a požádaly nás o pomoc. Hráčům i celému vedení znojemského hokejového klubu se jejich nápad velice líbil a proto jsme se rozhodli zapojit. Věříme, že tato akce splní účel a připojí se k ní co nejvíce našich fanoušků,“ řekl Mgr. Petr Veselý, marketingový manažer HC Orli Znojmo.

Z fotografií vybraných hokejistů vznikly pohledy a novoroční přání s vánoční tématikou. Volba modelů byla nesmírně složitá, nakonec ale vznikl mix zkušeností a mládí. Před fotoaparát se postavil kapitán Orlů Jiří Beroun, velezkušený Peter Pucher a za znojemské naděje Jan Lattner s Ondřejem Kacetlem.

foto
⇒  Pohlednice s Janem Lattnerem

Focení proběhlo v příjemném prostředí ateliéru Jany Poláškové, která svým profesionálním přístupem dodala celé akci potřebnou kvalitu, a umožnila tak vzniku unikátní série vánočních pohlednic a novoročních přání. „Bylo pro mě překvapující, že kluci byli doslova jako profesionální modelové a v podstatě vše probíhalo hladce a s úsměvem,“ pochvalovala si Jana Polášková.

Vzniklé vánoční pohledy a novoroční přání bude možno zakoupit 22. 12. v průběhu utkání se slovinskou Jesenicí a 28. 12. na opakovaném zápase s jedním z lídrů Erste Bank ligy, rakouským Klagenfurtem. Tento zápas bude navíc přístupný pro všechny fanoušky zdarma!

„Pohlednice a novoroční přání si budou diváci během duelů moci zakoupit od zástupců Fan Clubu, které najdou hned vedle stánku se suvenýry, a mezi zápasy pak v Hockey Shopu na zimním stadionu a u zástupců Fan Clubu znojemských Orlů,“ upřesnila jedna z organizátorek akce Jana Šimášková.

Cena jedné pohlednice či přání bude symbolických 20 Kč. Celý výtěžek z prodeje bude veřejně věnován na jednom z následujících domácích zápasů Dětskému domovu Znojmo na financování ozdravného pobytu pro děti „Mořský koník“. „Jsem rád, že jsem se této akce mohl zúčastnit. Focení proběhlo v příjemné atmosféře a navíc je to celé pro děti. Myslím, že každý by si v čase Vánoc měl vzpomenout i na druhé,“ prohlásil jeden z modelů Peter Pucher.

„Nesmírně si vážíme dlouhodobé spolupráce se znojemskými Orly a jsme potěšeni, že svojí přízní patří mezi skupinu lidí, kteří nezištně pomáhají dětem, které neměly to štěstí prožít dětství a mládí v normální rodině, a že se ne vlastní vinou ocitly v náhradní rodinné péči. Právě taková pomoc dobrých lidí pomáhá překonat mnohé životní těžkosti našich dětí," doplnil Mgr. Antonín Nachnebl, ředitel Domova dětí Znojmo.

Proto neváhejte, vezměte celou rodinu, přijďte se zdarma podívat na kvalitní mezinárodní hokej, kupte pohlednici nebo přání, a podpořte tak dobrou věc!

Vánoční pohlednice