Přijďte si užít hokejovou vánoční atmosféru s Freeportem!

Fanclub
ÚT 6. 12. 2022
Poslední předsváteční domácí zápas Orlů v sobotu 17. prosince se ponese v duchu Vánoc. Outletové centrum Freeport v Hatích u Znojma a Orli Znojmo pro všechny hokejové příznivce, kteří zápas navštíví, připravili řadu překvapení.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku

V rámci utkání proběhnou soutěže o poukazy na nákup v Outletovém centru Freeport i nově připravené plakáty A-mužstva Orlů pro sezónu 2022/23, o které se bude soutěžit, zároveň je bude možné i zakoupit.

Prvních tisíc návštěvníků se může těšit na porci svařeného vína, k dispozici bude i 500 porcí nealkoholického punče.

To hlavní se pak odehraje na ledě. Orli nastoupí k zápasu proti Novému Jičínu ve speciální sadě dresů, které budou následně hráči podepsány a dány do internetové aukce. Výtěžek z aukce poputuje na oddělení traumatologie Nemocnice Znojmo.

„Jsme rádi, že díky spolupráci s Freeportem můžeme navázat na tradici speciálních vánočních utkání. Navíc rádi pomůžeme dobré věci a doufáme, že společně s fanoušky zažijeme pěknou sváteční atmosféru a díky následné aukci pomůžeme znojemské nemocnici," pochvaluje si kapitán A-týmu Tomáš Svoboda.

„Za společnost Freeport Fashion Outlet bych chtěl poděkovat za možnost podílet se na podpoře traumatologického oddělení ve Znojmě. Hráčům přeji úspěšný zápas, divákům příjemný zážitek a všem pohodové prožití vánočních svátků," říká Jan Procházka, ředitel Freeport Fashion Outlet.

Vánoční zápas

NEWSLETTER