Orlí rodina: DELIKOMAT

Rozhovory
ÚT 26. 5. 2020
V rámci seriálu Orlí rodina představujeme dalšího z partnerů znojemského hokeje, díky němuž si v Nevoga aréně můžeme užívat kvalitní sportovní podívanou. Je jím společnost DELIKOMAT.

Automaty na nápoje a potraviny společnosti DELIKOMAT není třeba dlouze představovat. Poskytují občerstvení na mnoha místech České republiky a nejinak tomu je v prostorách znojemské hokejové arény.

Co vás k podpoře sportu ve Znojmě přivedlo? Proč právě Orli Znojmo?
Spojují nás zejména obchodní aktivity v regionu a společné zájmy na jejich rozšiřování. Společnost Delikomat historicky patří k podporovatelům sportovních klubů v České republice, ale nejedná se pouze o sportovní kluby. Delikomat napříkald dlouhodobě podporuje v rámci charitativního projektu „Radost pro radost“ zdravé i nemocné, malé nebo i dříve narozené. Jedná se o projekt, kdy naši zaměstnanci přispívají na konto RADOSTI. Prostředky pak formou finanční či materiální pomoci putují k handicapovaným dětem i dospělým, na podporu dětských domovů a stacionářů, sportovních aktivit. Dále spolupracujeme s několika občanskými sdruženími či organizacemi, které také pomáhají.

Jak dlouho hokej ve Znojmě podporujete?
Spolupráce s Orly trvá od roku 2012 a libí se nám z toho důvodu, že v oblasti má jak znojemský hokej, tak i Delikomat velmi dobrou pověst.

Co byste popřáli klubu do budoucích sezón?
Přejeme Orlům mnoho sportovních úspěchů, zdraví pro všechny členy a fanoušky klubu a těšíme se na další spolupráci.

Přestavte ve stručnosti vaši společnost
V srpnu tomu bude 25 let, kdy se na českém trhu zrodila společnost DELIKOMAT. Pod její hlavičkou byl v Brně nainstalován první automat na horké nápoje. V současné době máme po celé ČR 17 středisek a nabízíme kompletní servis a údržbu (zásobování) nápojových automatů na teplé či studené nápoje, prodejních potravinových automatů na bagety, cukrovinky, balené nápoje a automatů na chlazená jídla. Umíme také vyřešit a zajistit kávový a pitný servis do vaší kanceláře, firmy s menším počtem zaměstnanců, hotelového provozu, kavárny, cukrárny či restaurace.

Jak se vaše společnost vyrovnávám se současnou situací?
Po celou dobu koronavirových omezení společnost DELIKOMAT udržovala chod nápojových a potravinových automatů a poskytovala kávový servis pro naše zákazníky. Navíc, technici upravují volné potravinové automaty na automaty na roušky. Tyto automaty pak zdarma instalujeme a zapůjčujeme po celé naší vlasti např. městským úřadům nebo charitativním organizacím.

NEWSLETTER