5'
28'
53'

Ze selbského bojiště vychází Znojmo vítězně

Orli si v přípravě připisují další výhru. Do zápasu s německým Selbem vstoupili i aktivněji, díky brance Urbana. Domácí na to brzy zareagovali, navíc se ve druhé třetině ještě dostali do vedení. Znojemští však své zbraně nesložili, a vyrovnali. Nakonec v třiapadesáté minutě vstřelil Mikuláš Bícha vítězný gól na konečných 2:3 ve prospěch Jihomoravanů.

Petr Beránek

,,Zápas hodnotím velmi pozitivně. Šlo o takticky dobře zvládnuté utkání. Vyzdvihnout musím zejména práci v obranném pásmu, kde jsme hráli velice poctivě. Rovněž se nám dařilo i tlačit do branky soupeře, který byl opravdu kvalitní. Je to úplně jiný styl hokeje než v českém prostředí. Hrálo se otevřeně s mnoha přečísleními, což byla zábava. Osobně jsem ale velice rád, že se nám povedly do duelu přenést ty faktory, kterými bychom se chtěli prezentovat v lize."