5'
29'
44'

Orli v Rakousku body nezískali, Klagenfurt rozhodl 37 vteřin před koncem

Znojmo v zápase proti Klagenfurtu dvakrát vyrovnalo. Skóre bylo nerozhodné až do poslední minuty, ve které Rakušané ukázali svou sílu a díky gólu Manuela Ganahla, získali utkání na svou stranu.

Klagenfurt od předchozího duelu s Orly neprohrál a do zápasu vstoupil s jediným cílem, získat šestou výhru v řadě. I přes jeho aktivnější tempo a převahu byl však týmem, který jako první inkasoval, když z protiútoku skóroval Anthony Luciani. O pouhé dvě minuty a dvaadvacet vteřin později bylo vyrovnáno, po Comrieho střele byl z dorážky úspěšný Lukas Haudum. V poslední minutě třetiny se vedení poprvé ujali domácí, když se v přesilovce prosadil Thomas Koch.

Do druhé třetiny vstoupili Orli mnohem aktivněji a těžili z toho v čase 28:18, když v signalizované výhodě překvapil Vladímir Oščádal Madlenera svou střelou. O šest minut později potrestal ve vlastním oslabení Johannes Bischofberger chybu Orlů při přechodu do útočné třetiny, a poslal tak Rakušany opět do vedení.

I ve třetí části hrály nadále oba týmy aktivně a tvořily si šance. Tři minuty po jejím začátku bylo skóre opět nerozhodné díky Radimu Matušovi, který správně tečoval Sedlákovu střelu.

S příchodem posledních minut se oba celky stáhly do obrany. Sedmatřicet vteřin před koncem ale přišel rozhodující gól z hole Manuela Ganahla, který měl pro Orly hořkou pachuť, protože znamenal ztrátu bodů z vyrovnaného utkání.

Miroslav Fryčer (Znojmo): Byl to dobrý zápas pro oba týmy. Důležití byli gólmani, ten náš hrál skvěle. Klíčem k úspěchu jsou přesilovky, které jsme neproměnili. Individuální chyby nás dnes stály body, bez kterých odjíždíme zpět domů.