2:0, 1:0, 1:2
1/3
2/3

Znojmo čekalo na gól až do třetí třetiny, ztrátu na Villach již nedohnalo

Znojemští hokejisté se ve Villachu nedokázali prosadit až do devětačtyřicáté minuty, kdy snižoval na 1:3 Tomáš Plíhal. Domácí vzápětí opět odskočili na rozdíl tří branek a kosmetická úprava Dominika Tejnora čtyři minuty před koncem již vliv na majitele tří bodů neměla.

Villach i Znojmo své poslední zápasy vyhrály, a tak chtěly na tyto výkony navázat i ve vzájemném střetnutí. Ač hosté vstoupili do utkání daleko aktivněji, byli to nakonec domácí, kdo se radoval jako první. V jedenácté minutě se z dorážky trefil István Sofron. Yellow Horn mohl o chvíli později srovnat, avšak gólman Kickert si s jeho pokusem nakonec poradil, a tak se červené světlo rozsvítilo ve čtrnácté minutě opět za brankou Schwarze. Tentokrát se při přečíslení prosadil Ryan Glenn.

Do druhého dějství vstoupil lépe Villach. Ve třiadvacáté minutě zvyšoval na 3:0 Jordan Hickmott, který se z vrcholu kruhu trefil přesně do vzdálenějšího rohu znojemské svatyně. Hostujícím Orlům se následně naskytlo několik možností ke snížení, ale Novák ani Matuš z dobrých pozic neuspěli.

Až ve třetí třetině během přesilové hry se Znojmo poprvé radovalo. Autorem branky se stal Tomáš Plíhal, jenž tečoval prudké Corbettovo nahození. Villach se ale nenechal tímto gólem rozhodit a o třicet sekund později vrátil svým barvám tříbrankový náskok István Sofron. V posledních minutách zápasu se nejprve neprosadili ze situace dva na jednoho Sarauer se Sofronem a o chvíli později ještě stihl snížit Dominik Tejnor po střele od modré. Na konečný výsledek to však již vliv nemělo a znojemští Orli opustili Rakousko bez bodového zisku.