5
Klagenfurt
3
Třetiny: 2:1, 1:0, 2:2
Branky a nahrávky: 18. Witting (Obersteiner, Winkler), 20. Steiner (Puff, Witting), 29. Witting (Steiner, Obersteiner), 49. Witting (Steiner), 53. Steiner (Witting, Obersteiner) - 18. Kruckovyč (Bulín J.), 47. Bulín J. (Bulín P.), 50. Tondl. Rozhodčí: Widmann - Altersberger, Sternat. Vyloučení: 4:7, navíc Kernberger a Steiner (oba KLG) 5 minut 1 DKU a Kuntoš, Brabec (oba ZNO) 5 minut + DKU a Jambor (ZNO) 10 minut. Využití: 2:0. Diváci: 120. Střely na branku: 41:29. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3.
EC-KAC: Holzer - Puff, Maier, Zandonella, Kernberger, Goritschnig, Winkler - Ostermann, Voglsinger, Walcher, Waldner, Witting, Hammerle, Steiner, Rodiga, Adlassnig, Obersteiner.
ORLI ZNOJMO: Svoboda - Brabec, Mikulič, Kruckovyč, Kuntoš, Konečný, Březina - Jambor, Bulín J., Bulín P., Tondl, Krejčí, Stromko.