Zažijte červenobílé peklo v orlím hnízdě!

Aktuální zprávy
SO 23. 2. 2013
<em>Znojmo</em> - Orli Znojmo připravili pro své fanoušky a věrné příznivce speciální doprovodný program pro utkání čtvrtfinále play-off Erste Bank Eishockey Ligy. Můžete se těšit na spoustu speciálních překvapení, akcí a soutěží, v nichž máte možnost vyhrát hodnotné ceny. <a href="/clanek.asp?id=4161">Zajistěte si své místo</a> na stadionu a kromě atraktivního hokeje si užijte i zápasovou show se speciální akcí Červenobílé peklo!

Už u vstupu na stadion bude promo team Hit Radia Magic rozdávat prvním třem tisícům příchozích speciální trička pro akci „Červenobílé peklo“. V prostorách vstupu bude pro zájemce připraveno rovněž malování na tvář, tzv. face painting, dětský koutek a speciální Illegalní bar s nabídkou míchaných koktejlů i zvláštního orlího drinku.

O úvodní buly duelu se společně postarají starosta města Znojma Ing. Vlastimil Gabrhel a malý Patrik Šnédar, jehož léčbu dětské mozkové obrny klub prostřednictvím speciální akce Víčka pro Patrika podporuje. Kromě toho se můžete těšit také na roztleskávačky, vlajkonoše na ledě a další překvapení.

Pro soutěživé příznivce bude připravena řada lákavých cen. V jedné z přestávkových událostí budete mít možnost soutěžit v oblékání hokejové výstroje o tablet od firmy Bouncer v hodnotě 2000 Kč, páry zase mohou díky soutěži „Kiss me“ získat poukaz na večeři v Caffe Muzeum v hodnotě 1000 Kč.

Se vstupenkou na úterní utkání či permanentkou navíc můžete zdarma navštívit play-off florbalové 1. ligy, které v sobotu od 20:00 a v neděli od 15:00 sehrají v hale v Husových sadech znojemští florbalisté.

Lákadel je spousta, proto neváhejte, přijďte na hokej a užijte si vyvrcholení hokejové sezóny!