Orli Znojmo Orli Znojmo

Výsledky prvního kola soutěže

Výsledky prvního kola soutěže

Z n o j m o - V prvním kole prázdninové soutěže „Poznáte je?“ se soutěžícím podařilo nejčastěji uhodnout fotografii číslo tři, na které sedí na motorce budoucí znojemský útočník David Ludvík. Docela úspěšně se dařilo tipovat narozeninovou fotografii Karla Pláška (č.4) a ani poznat Miroslava Baruse (č.1) zamlada nebylo velkým oříškem. Úplně vedle byla ale většina tipujících u druhé fotografie, na které je začínající mladý talentovaný jihlavský obránce, nynější obchodní manažer Orlů Roman Kaňkovský. Mnozí si jej pletli například s prezidentem klubu Jaroslavem Vlasákem, trenéry Kastnerem a Skrbkem či kustodem Romanem Liskem.
Všechny fotografie, které se v průběhu celých prázdnin objeví v této internetové soutěži, mohli pozorní diváci zaregistrovat již v lednu na informační kostce, kde byli znojemští hráči a funkcionáři v této podobě předvedeni při příležitosti přejmenování znojemského zimního stadionu na Hostan arénu.

Prvními výherci soutěže se stávají Klára Kazlepková a Hana Janíková, které jako jediné uhodly všechny čtyři fotografie. Ceny si mohou vyzvednout ve Sport baru na zimním stadionu od středy 7.7.

Kolo č.1


Fotka č.1 - Miroslav Barus


Fotka č.2 - Roman Kaňkovský


Fotka č.3 - David Ludvík


Fotka č.4 - Karel Plášek