Špenátův bílý balet vítězem turnaje

Aktuální zprávy
PÁ 30. 5. 2008
<em>Znojmo</em> - Oblekovické fotbalové hřiště se stalo dějištěm fotbalového miniturnaje, který byl tak trochu i poděkováním klubu za přízeň sponzorům, vedení města a fanouškům. Všichni zájemci o lehké proběhnutí po dokonalém pažitu byli rozděleni do čtyř mužstev. Vzhledem ke trénovanosti některých aktérů se hrál jen jeden „poločas“ dvacet minut, a to na šířku hřiště. Kostru každého týmu tvořili hokejisté, doplněni byli zástupci sponzorů a členy Fan clubu.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

V zázemí bylo připraveno tekuté i masité občerstvení, na kterém si po skončení turnaje všichni svorně pochutnali. A aby bylo zpravodajské povinnosti učiněno zadost, je nutno dodat, že vítězem se po penaltovém rozstřelu stal bílý tým, vedený Romanem Eratem a v brance bravurním Radkem Procházkou.

FOTOGALERIE Z FOTBALU