Orli Znojmo Orli Znojmo

Orli zajíždějí na led Vsetína

Orli zajíždějí na led Vsetína

Z n o j m o - Po prvním ligovém zápase s Litvínovem, který skončil nerozhodným výsledkem, se jedou Orli v neděli pokusit vybojovat plný počet bodů na zimní stadión šestinásobného mistra extraligy - Vsetína. Ten ve své letošní premiéře neuspěl proti nováčkovi z Kladna, proto zápas slibuje bojovné výkony obou mužstev a vypjatou atmosféru.
Po odchodu hráčů, jako jsou Hudler, Kucharczyk, Kacíř, Kotásek nebo Streit, je tým Vsetína pasován do role outsidera Tipsport extraligy a dávají se mu malé šance na postup do play-off. Není však vůbec na místě odsuzovat některý z klubů předem, neboť při letošní očekávané vyrovnanosti soutěže se může stát cokoliv. Zvlášť když Vsetín přes léto získal několik nových posil, např. Štrauba, Selingra, juniory Štacha, Hrušku nebo Slováky Hudce s Vyrůbalíkem.

Letní příprava však týmu příliš nevyšla. Porážet se mu dařilo pouze prvoligové soupeře, s extraligovými se většinou trápil. Proto i v Tipsport Cupu nepostoupil na rozdíl od loňska do semifinále a skončil v tabulce D na třetím místě. Oficiální stránky klubu jsou na adrese: www.hc-vsetin.cz.

Loňské vzájemné extraligové zápasy:

Kolo Utkání      Výsledek
 6. Vsetín – Znojmo  4:5
 19. Znojmo – Vsetín  3:2 
 32. Vsetín – Znojmo  2:0
 45. Znojmo – Vsetín  4:6

Související články

Aktuální zprávy
po 15. 9. 2003

Marek Uram: 200 zápasů v extralize