Orli posilují další týmy: Němec do Třebíče, Sedlák do Litoměřic

Aktuální zprávy
PÁ 4. 12. 2020
Další dva hráči Orlů odcházejí do restartu druhé hokejové ligy do vyšších soutěží. Útočník Vojtěch Němec posílí prvoligovou Třebíč, konkurenční klub ze stejné soutěže - Litoměřice - budou dočasnou destinací obránce Adama Sedláka.

Pro Vojtěcha Němce půjde o první soutěžní utkání od letního zranění. Posílí Horáckou Slavii Třebíč, která už nyní spoléhá na znojemskou obrannou dvojici Stehlík - Tejnor. Němcova úloha bude jasná: přidat na palebné síle třebíčského útoku, který zatím v sedmi utkáních zaznamenal 20 branek.

Beka Adama Sedláka si vyhlédly Litoměřice. Ty se snaží zacelit mezeru po odchodu juniorských hráčů na kemp národního týmu před nadcházejícím mistrovstvím světa v Kanadě. Sedlák si v pěti druholigových zápasech připsal dva body za gól a asistenci a na severu Čech se bude snažit přispět k vylepšení špatné formy tamního klubu. Ten si v 11 odehraných zápasech CHANCE ligy připsal právě 11 bodů.

Přehled Orlů na hostování ve vyšších soutěžích:
Dominik Groh (AZ Havířov)
Vojtěch Němec (SK Horácká Slavia Třebíč)
Jan Rudovský (AZ Havířov)
Adam Sedlák (HC Stadion Litoměřice)
Jakub Stehlík (SK Horácká Slavia Třebíč)
Tomáš Svoboda (Kometa Brno)
Dominik Tejnor (SK Horácká Slavia Třebíč)
Mikko Vainonen (HC Frýdek-Místek)